Popkillery 2020 Podcast - podsumowujemy rok i dekadę!

dodano: 2020-09-06 19:36 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Już za 3 dni odbędzie się przesuwana dwukrotnie gala Popkillery 2020 - gala wyjątkowa, bo podsumowująca nie tylko rok 2019, ale i całą dekadę 2010-2019, w której jeśli chodzi o hip-hop działo się naprawdę dużo. Z tej okazji postanowiliśmy spotkać się z kilkoma członkami gremium, by jeszcze na chwilę wrócić zarówno do tego roku jak i całej dekady, trochę przypomnieć i przeanalizować.

By zachować różnorodne spojrzenie zaprosiliśmy 3 pokolenia hip-hopowego dziennikarstwa - w roli moderatora pojawił się Mateusz Natali, a jego gośćmi byli Marcin Flint (CGM, Interia i wiele innych mediów), Łukasz Rawski (Popkiller) oraz Patryk Bryk (Sajko). Sprawdźcie co wynikło z tej rozmowy!

W 2 części podcastu nasi goście pokuszą się o wytypowanie zwycięzców we wszystkich kategoriach - listę top 5 znajdziecie tutaj.

Gala już 9 września w Warszawie - transmisja od 18:00 na kanale PopkillerTV. Wydarzenie poprowadzą Waldemar Kasta i AdMa, oprawę muzyczną zapewni Pawbeats Liveband a wystąpią Liroy, Kali, Bisz, Te-Tris i Opał.

Popkillery 2020 Podcast - podsumowujemy rok i dekadę!

Rakim
A co Kaste wywalili z polsatu,za jego filozofie?Liroy jeszcze spox,ale Kali przećpany hipokryta który MC jest cieńkim.
Rychu Peja props
Mati szacun za koszulkę
s.
Fajna rozmowa, szacun za nieprzerywanie. W kontekście minionej dekady warto było też wspomnieć o Guralu, Tedziku, chłopakach z Molesty, Matheo czy Peji - wszyscy mieli duży wkład w to co się działo... zacząłem to pisać to myślałem o 2ch osobach.. wyszło 5 :).. jescze OSTR... w sumie to można tak wymieniać bez końca a rozmowa by trwała w nieskończoność. "Singiel" dekady Love forever słonia - to dopiero szumu narobiło :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>