Popkillery 2020 już w przyszłym tygodniu!

dodano: 2020-08-31 13:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Tak, w przyszłą środę wreszcie odbędzie się gala Popkillery 2020, pierwotnie planowana na marzec, a następnie przełożona na maj oraz na wrzesień. W marcu oddaliście ponad 300 000 głosów, wybierając zwycięzców nagród za rok 2019 oraz całą dekadę 2010-2019 - teraz pora poznać zwycięzców!

Jeszcze dziś zaczniemy odsłaniać listy top 5 ukazujące wyniki głosowań publiczności oraz gremium, na dniach poznacie też szczegóły wydarzenia oraz listę osób, które wystąpią na tegorocznej gali! Wydarzenie organizujemy rzecz jasna w pełnej zgodności z wytycznymi sanitarnymi i obowiązującymi regulacjami, jako priorytet stawiając bezpieczeństwo naszych gości. Z uwagi na powyższe w przeciwieństwie do ubiegłego roku nie odbędzie się też otwarte biletowane afterparty - galę obejrzycie za to za darmo w transmisji live na kanale PopkillerTV!

Listy top 5 ukazujące czołówki wyłonione w głosowaniach publikujemy stopniowo poniżej na slajdach oraz na naszych social-mediach.

Zaznacz obecność na wydarzeniu FB

Galeria

Real HH 90
Oglądałem Popkillery za tamten rok było ok w szczególności występ Jeru The Damaja dla mnie osobiście wypas,tylko ci raperzy co poniektórzy jak oglądali jego występ to chyba nie wiedzieli kto to bo oglądałem ich zainteresowanie jeden na komórce drugi jakby na innym świecie był wiem że Jeru The Damaja dla większości jest nieznany lub znają jego twórczość wyrywkowo ale takie zachowanie tych ludzi którzy byli tam to jakby na siłę byli tam a sami jak mają koncerty np taki Kali ,Paluch, itp to od razu podnieta po H dla mnie Osobiście to Jeru The Damaja był największą gwiazdą na tej gali no nie można zapomnieć o innych tam występujących ale dla mnie Jeru The Damaja zabrał wszystko to jest moje zdanie no i jestem ciekaw kto w tym roku będzie gwiazdą główną na tej gali?
Anonim
Jeru, gwiazda jednego albumu. Pewnie został zaproszony na tę galę, bo mieszka w Rajchu i jest tani. Wszyscy mają na niego wywalone, deal wit it!
Anonim
Nawet jeśli to nie zmienia faktu że banda chamów się nie umie zachować, o zwykła kulturę tu chodzi. Po drugie trochę szacunku, jest od chuya kozak mc co fame nie mają tylko u nas taka chołota sprzedali trochę płyt gimbom, wyświetleń nabili i myślą że są królami rapu.
REAL HH 90
Jeru gwiazda jednego albumu widać że masz pojęcie o rapie Jeru jest raperem lepszym niż niejeden z tych współczesnych raperków z mainstraim co ty piszesz pajacu nie znasz twórczości Jeru to po H się wypowiadasz znasz jego albumy wszystkie wiem że tera rządzi gówno i H mnie to obchodzi dla mnie Jeru to jest mistrz i jak to kiedyś nawinął 99,9 jeżeli wiesz o co kama a jeżeli nie wiesz to posłuchaj sobie tego kawałka wtedy będziesz wiedział o co mi kama.
Anonim
Chociaż będzie się z czego pośmiać jak wyjdą wyniki głosowań na album dekady itp. Przypominam też że polskim raperom przydały by się przed galą jakieś wykłady z kultury, jak się zachować w towarzystwie itd. zanim będzie za późno i znowu wstydu narobią.
Popkiller
Podczas koncertów tych raperków pamiętajmy, kto był sztywny, gdy inni grali koncerty. Abstrahując od dennej publiki składającej się z tworzących polską scenę, na Popkillery czekam mocno. Życzę sobie i Wam co najmniej takiego poziomu wykonania gali jak rok temu. Możemy na to liczyć?
CiasnyWiesiek20cm
Kurwa pamietam to zjebane glosowanie, na którym nie uwzględniono 100- milionowego „1 Momentu” od K2 i Buki, nawet w jebanych nominacjach na nagrodę singla dekady. Tracę za taką ignorancję szacunek do tego portalu i super researchu jego dziennikarzy chyba na długi czas, a żadnej gali nie obejrzę.
polski rap gówno
singiel dekady bez stifłonda alcmdz to jakaś beka, ten kawałek miał prawdziwy wpływ na to hak wyglada dzisiejszy rap, a za to są jakieś pedały typu gównonafide czy problem jak typ ma 1 flow przez całą karierę będąc znanym wśród hipsterów
polski rap gówno
thugger to raper tysiąclecia a nie roku, geniusz i wizjoner

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>