Popkillery 2020 odbędą się już 9 września!

dodano: 2020-07-01 12:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W związku z wczorajszym ogłoszeniem regulacji dotyczących wydarzeń kulturalnych mamy dla Was dobre informacje - Popkillery 2020 odbędą się 9 września! Wszystko będziecie mogli oczywiście zobaczyć w transmisji na żywo na kanale PopkillerTV - to już tylko 2 miesiące i w końcu poznamy zwycięzców nagród roku oraz dekady!

Więcej informacji niebawem, póki co zapraszamy na wydarzenie FB.

Popkiller
Na drugą edycję pewnie przyjdą wszyscy, bo nikt nie gra koncertów :) Pierwsza edycja była pro. Powtórzę się, że oglądaliśmy ją z emocjami jakby to był ważny mecz Polski. Meczy nie oglądam, na Popkillera czekam, branża też czekała wiele lat. Pozdrawiam
Legalizacja albo śmierć
Jeszcze jest czas to zróbcie typ raperom jakiś wykład może z savoir-vivre czy ogólnie z kultury bo ostatnio to taki poziom pokazali że nie wiem. Oni pewnie za poważnie tej gali nie traktują no ale jednak, gala zła a później się flexuja statuetkami. We mnie też to większych emocji nie budzi bo nie słucham już pl no ale robicie dla nich gale a tym chamom jeszcze źle. Czekam tylko na wyniki głosowania to pośmieję się co ludzie wybrali na album dekady itp. Miłym smaczkiem tez by było jakby ktoś przy odbieraniu statuetki krzyknął legalizacja albo śmierć ale raczej nie ma na co liczyć.
s.
Zajebiście Was szanuje za tę inicjatywę. Ostatnio już myślałem, że tegorocznej edycji nie będzie a tu jednak :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>