Popkillery 2020 - gala przełożona, głosowania przedłużone

wydarzenie
dodano: 2020-03-11 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Nasza gala jest zamkniętą imprezą o ograniczonej pojemności 350 osób - jednak najważniejsze nie są dla nas analizy przepisów prawnych a bezpieczeństwo, komfort i zdrowie gości. Popkillery organizujemy dla artystów, branży a nie dla samych siebie i mają one być świętem hip-hopu jednoczącym scenę, a nie przebiegać w atmosferze strachu i dystansu. Uznaliśmy, że - w obliczu błyskawicznego rozwoju koronawirusa i decyzji oraz zaleceń rządowych - środki dezynfekcji i bezpieczeństwa, które moglibyśmy przyjąć nie będą wystarczające, szczególnie, że część gości wciąż musiałaby pokonać pół Polski, by do nas dotrzeć.

Jest to dla nas ciężka decyzja, bo Popkillery to kilka miesięcy intensywnej pracy wielu osób, jednak są rzeczy ważne i ważniejsze a priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo - zdecydowaliśmy więc przesunąć ceremonię wręczenia nagród na 20.05., mając nadzieję, że wysokie środki prewencji sprawią, że do tego czasu sytuacja zostanie opanowana i będziemy mogli wspólnie z gośćmi celebrować całe wydarzenie.

Równocześnie przedłużamy możliwość głosowania o równy tydzień - swoich faworytów możecie wskazywać do 25 marca pod tym linkiem, głosując na nagrody za rok 2019 oraz na wyjątkowe nagrody za Album Dekady i Singiel Dekady (gdzie wybrać możecie 3 płyty/single).

Lil sqqa
APELUJE zdelegalizujcie polski rap !!!!!!!!!!!!!!
Obama94
Kali Kali Kali Kali!! THE BEST Paluch, Żaba, Chinol, Major, Reto, Pezet Old school i New school, chłopaki Dają radę, mógłbym wymienić jeszcze kilku, ale nie każdy ma mocny przekaz
Repi77
Kali, Kali, Kleszcz, Kleszcz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>