Peja jak Michael Buffer - nowy klip i preorder albumu

dodano: 2020-08-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Peja serwuje drugi singiel promujący długo zapowiadany "Black Album". Wraz z nim ruszył preorder krążka.

"Utwór Michael Buffer jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów bez zbędnego naruszania etyki pracy" - enigmatycznie wyjaśnia Peja. "Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna owszem wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej ale mamy na to swój własny oryginalny sposób". Ciekawostką jest, iż M. Buffer obecnie ma 76 lat a Peja to rocznik 76 - pozostaje zakrzyknąć "Let's Get Ready!"

Wystartował również preorder płyty, gdzie oprócz wersji regular możecie nabyć też specjalną wersję dostępną tylko w przedsprzedaży. Album w wersji deluxe (w limitowanej edycji) zawiera bonusowe utwory oraz dodatkowe cd.

Okładkę oraz preorder znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Peja/Slums Attack - Michael Buffer (prod. Magiera)

Real HH 90
Dobrze to Peja napisał "Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna owszem wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej ale mamy na to swój własny oryginalny sposób". Mi w szczególności spodobało się 1 zdanie ja też nie zamierzam się dostosować do tego co teraz wychodzi na rynek polski jeżeli chodzi o rap przynajmniej to co wychodzi teraz w 90% to nie jest rap przynajmniej dla mnie dlatego słucham na słuchawkach tego co mi się podoba i nie lecę za trendami pedalskimi jak teraz to mają w zwyczaju ludzie i nie obchodzi mnie to całkowicie niech każdy słucha sobie jakiej chce ale jak ja widzę takiego gówniarza który słucha sobie na głośniki rapu tzw.bo to co słychać w moim mieście to nie rap tylko stękanie lub to co ludzie młodzi nazywają rapem np.szpaku,young igi czy też schafter lub white 2115 to do mnie nie przemawia ale to jest moja opinia a jeżeli kogoś to obraziło to sorki ale to jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać żyję w wolnym kraju jakim jest Polska nie mieszkam w Rosji,na Białorusi czy też w Korei Płn gdzie nie można powiedzieć nic źle o władzy lub nie mieć swojego zdania jak ktoś słucha ww.ludzi jego bajka niech każdy słucha sobie czego chce ale ja nie jestem z tych osób które traktują Kulturę HH jako przelotną modę żeby poderwać jakąś dziewczynę albo dlatego że teraz jest jakaś moda na rap a po chwili znudzi mi się to bo powiesz że była to 5 minutowa zajawka i po ptakach.
Anonim
hahahhahah ogranicz dopalacze, serio.
Anonim HahaHaha
Anonim masz jakiś problem do Real HH 90 sam ogranicz dopalacze z ciebie taki Anonim jak z szpaka raper hahahahaha hahahahaha jesteś śmiechu warty
Hahahah
Real hh po słabej pisowni widać ,że to ty odpisałeś pod innym nickiem.
Real HH 90
Hahah sam jesteś słaby h ci do tego złamasie widzę że nudzi ci się to nie glamrap dzieciaczku.
jefkhfskdamlsjfjn
oprocz tego ze pod yeah bunny z kizo i erpeka wam pyry, to spoko (bo siada podobnie ciekawie). cipciaczki papajapa, nie jestem robotem
wTF
peja klasycznie pazdzierz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>