Sitek i Kasta ze wspólnym singlem - dwa pokolenia Wrocławia

"Kiedy pierwszy raz usłyszałem KASTA SQUAD i utwory jak Peryferie, Wrocławska Premiera czy Wychylylybymy nie mogłem uwierzyć że można przenieść to w taki sposób na nasz kraj. Naturalny luz, styl jak z NY, kozackie flow, bandany i całe to g***o „It Hit Different” to były czasy kiedy do Clinic bazar nie jeździło się po ciuchy, a żeby spotkać Wall-E. Gdyby wtedy ktoś powiedział mi, że za kilka lat będę robił numery z donGURALesko i Waldemarem Kastą nie dałbym wiary. Następny klip jest dla mnie mega ważnym kawałkiem i wierze, że to rozj**ie" - opowiadał kilka dni temu Sitek. Teraz dostajemy efekt tego zderzenia pokoleń!

Dwa słowa od siebie dodał również Waldemar Kasta: "Ofensywa ruszyła. Wrocław ma swoją reprezentacje w grze od bardzo dawna. Teraz albo nigdy. Człowiek ma już swoje lata i od dawna się nie udziela, ale pora by o sobie przypomnieć. Po co? Choćby po to, że dla mnie w wieku ojców niektórych rapperów szans na ponowne zaistnienie na scenie pewnie się już nie przewiduje. Cieszę się, że reprezentant Wrocławia zechciał mnie przypomnieć. Mogę tylko napisać, że singiel z Sitkiem to zaledwie preludium do powiedzenia ostatniego słowa".

Więcej informacji o nadchodzącym albumie Sitka w tym preorder, okładkę i tracklistę znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Sprawdź też: Waldemar Kasta połączy starą i nową szkołę w nowym projekcie!

Sitek ft. Kasta - Filar (prod. Olek) [Official Video]

znawca
Favi! Ey ey ey!
Jebaćbor
Podbijam fivio foreign - big drip posłuchajcie najpierw a później to i beka. Drill przeszedł z Chicago przez UK do NY i dopiero do polski. Kaczy z Bilonem też coś na drillu zapowiadali przecież.
Real HH 90
Kasta wiadomo szacunek od zawsze od kiedy pamiętam zawsze lubiłem Kasta Skład i ich kawałki Wrocławska Premiera Peryferie czy też Wychylylybymy na płycie Dj 600V Sitek też jest ok to co robi jest ok a tak poza tematem szkoda że nie ma tutaj kategorii o scenach z Stanów mniej znanych tzn mam na myśli że nie ma info o mniej popularnych raperów jak i grup jak np.G Town Hustlers,Tyght Wayz,Family Cartel,Ghetto Nation,The Abstract Pack,Ice,MF 911, świat nie kończy się na Eminemie,Kid Cudi,Lil Uzi Vert,6IX9INE, Nicki Minaj,Kanye West czy też na polskim rapie ale ja tu jestem w mniejszości nie neguje tego co teraz wychodzi wiadomo rzecz gustu kto co lubi ale dlatego piszę to bo jest to portal o Kulturze HH ale czasami brakuje tutaj takich info o mniej znanych lub wogle nie znanych w Polsce raperów jak i grup z Stanów np. Little Egypt albo Hakim & J-Mack.
Scoon
Kasta wyciągnął ten kawałek na prostą bo tak to klapa by była oczywiście z szacunkiem dla tego drugiego rapera bez żadnego hejtu, pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>