Bedoes apeluje: "Wykorzystajcie wpływ jaki macie na młodzież"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-07 14:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
fot. Rafał Roślik

Bedoes wypowiadał się już nie raz o tym, że w pewnym momencie dotarło do niego jak duży ma wpływ na słuchaczy i jaką wagę mają słowa i zachowania gdy idą za tobą tłumy młodych. Teraz postanowił wystosować też apel do popularnych osób:

"Żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy może być „sławny”, jeśli odpowiednio wstrzeli się w trend, czy jako raper, czy jako YouTuber, czy jako ktokolwiek. Nie jestem hejterem, mam tylko jedną prośbę do wszystkich „gwiazd” z Instagrama: wykorzystajcie wpływ, jaki macie na młodzież, swoje zasięgi i możliwości do tego, aby edukować i przekazywać dobre wartości, uczyć lojalności i szacunku do życia, a nie konsumpcjonizmu czy innego negatywnego gówna.

Pieniądze można zarabiać na milion sposobów, niektóre z nich przynoszą sławę – upewnijcie się po prostu, że wykorzystacie ją w odpowiedni sposób bo na końcu dnia nie zostanie wam ani auto, ani dom ani uzbierana forsa, tylko wspomnienie po was i po tym jakie wartości chcieliście przekazać.

To nie jest atak na nikogo, to przyjacielski apel do wszystkich. Uczyńmy świat lepszym, nawet jeśli miałby być lepszy tylko troszkę" - napisał Bedoes na swoim Instastory.

**********

08. Bedoes - Ibra (prod. Lanek) [Popkiller Młode Wilki 5]

Tagi: 

nigga69
Odezwal sie kurwa wzor do nasladowania....
Legalizacja albo śmierć
A jak ja apeluje o niemal to samo to nikogo nie obchodzi. Właśnie mi chodzi o dokładnie to samo tylko żeby użyli tego wpływu do promowania legalizacji. Ale czego się spodziewać w kraju gdzie jakieś oszołomy religijne zniszczyły akcje grube jointy, pamiętam jak miała być 3 część to wyskoczył nagle jakiś osobnik i gadka że to nic nie zmieni, to świadome promowanie narkotyków i to złe, no i oczywiście żeby iść do kościoła zamiast palić. Gratuluję.
szast_prast
rośnie największy hipokryta w dziejach pl hh
Beb
Coś w tym faktycznie jest, choć rywalizacja z Żabsonem wydaje się być cholernie zażarta ;)
hahaha
Poprawka juz nim jest
Ojciec 17latki
Masz racje tylko szkoda że tak późno bo większość młodzieży słuchała /słucha Ciebie i podobnych i przez to ma totalnie wywalone na wszystko. Młodzież przestała się uczyć, szanować rodzine, czytać, poznawać świat. Szwendają się tylko po osiedlach, jaraja fajki, biorą dragi, piją wódę, tną się, idą do poprawczaka, itd Nic z tej młodzieży już nie będzie, wasza muza i teksty rypią im beret. Oni tylko słyszą hajs, dragi, sex, dupy, fury, gangi i całe to gówno z waszej muzy. Sami najpierw się obudźcie bo zabijacie młodzież ...
.
Ojciec 17 latki, chyba nie zna pan reali świata, żyjemy w świecie gdzie to Pana pokolenie wychowuje, papierosy, wódka, dragi i cięcie się nie jest błędem pana dzieci tylko osoby która ich wychowuje, niech się sam obudzi na początek i zauważy również że cięcie się jest dlaczegoś a nie kaprys młodzieży :)
Eripe
Ta powiedział gość w ciuchach za 6k xd
Nein
Nie rozumiem, zazdroscisz mu? Bo z tego co wynioskowałam nie chodzi tutaj o pieniądze, tylko o fakt, iż popularne osoby mają duży wpływ na odbiorców. Sooo, what can u say?
Gts
Dokładnie niech usunie swoje stare kawałki skoro chce taki przykład dawać a nie ciągle z nich zarabia :)
C+
Również Bedoes, 2 miesiące temu: "Wszyscy robią ze mną zdjęcia, mamy w kurwę sosu, mamy w kurwę siana Mamy w kurwę dziewczyn, one chcą się z nami pieprzyć, nie chcą się z nami rozstawać Wszystko jest drogie, wszystko jest Gucci, wszystko jest Louis, wszystko jest PRADA Nie chcę szmat w Dolce Gabbana, zrobiłaś swoje to nara, teraz już możesz spierdalać Pytasz się co u mnie słychać? Zobacz jak rośnie ekipa (hhh) Polej nam i się już głupio nie pytaj" "Śmiali się, że Borys ma małego, teraz się nie śmieją, bo naprawdę Borys ma małego Co do kurwy? Czy naprawdę Borys ma małego? Smith and Wesson i celownik jest do tego" (edukacja i dobre wartości)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>