Opał tłumaczy wers o Bedoesie i odpowiada na zarzuty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-14 16:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kilka dni temu ukazała się wspólna EP-ka Kleszcza i Opała pt "7G", będąca interpretacją 7 grzechów głównych. W numerze "Lenistwo" Opał nawinął "robota nie Bedoes, przecież nie ucieknie", co część słuchaczy odebrała jako zaczepkę.

Opał krótko i jednoznacznie prostuje temat: "Żart muzyczny, figiel słowny. W żaden sposób nie chce obrażać Bedoesa ani nikogo innego, nie znam typa, nigdy nie rozmawialiśmy, nie mam na celu rozdmuchiwania tego ani wspinania się po jego plecach. Ci którzy znają mnie bądź słuchają mojej muzyki wiedzą ze do takich poczynań jestem ostatni. Troszkę dystansu ludzie" - napisał raper w komentarzu pod dyskusją na profilu Lil Konona.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

"Lenistwo" odsłuchacie poniżej:

Lenistwo

Poniżej także "Pycha" opublikowana na kanale PopkillerTV:

Kleszcz x Opał - Pycha | prod. Culten | 7G

Tagi: 

Lil sqqa
Mateusz Natalii weź Ty się albo za pisanie ciekawych artykułów albo robienie wywiadów, chcesz wzbudzić tanią sensacje i zrobić z tego popkillera, pudelka???
Mateusz Natali

A umiesz przeczytać ze zrozumieniem ten artykuł? Nie zauważasz, że ma on właśnie uciąć plotki i wyjaśnić sytuację?

Każdy...
..."artykuł" tego typu jest rozdmuchiwaniem tych wszystkich pseudo-beefów. Sami wielokrotnie nakręcacie sytuację, wychodząc z założenia, że kogoś to obchodzi. W Polsce nie ma beefów, są tanie przepychanki, docinki i tyle. Piszcie o kulturze, o muzyce, o płytach itd. Prospy za wywiady, wielkie propsy za ogarnięcie chyba pierwszych poważnych nagród w tej branży. Niestety rozmieniacie się na drobne i zbyt często przypominacie portal, który z własną nazwą nie ma nic wspólnego. Śledzę was od lat, ale od długiego czasu tylko dlatego, że na innych portalach jest gorzej.
Każdy...
"Masz dosyć muzycznej papki z TV? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Zaserwujemy Ci najlepsze piosenki, teledyski, recenzje płyt i newsy z branży hip-hopowej. Wykonawcy ze świata hip-hopu opowiedzą w wywiadach o swoich planach na koncerty i festiwale hip-hopowe. Na Popkillerze znajdziesz to wszystko, my piszemy konkretnie o muzyce." Tak to nie wygląda, po prostu. Może nie macie mocy przerobowych, ale ten opis jest niezgodny z prawdą, przynajmniej jego pierwsza część.
Lil sqqa
taaa i to ostatnie śmieszne tłumaczenie że nazwa POPKILLER wzieła się od osłonki na majka XDDDDDDDDD Ja rozumiem że rap stał się muzyką popularną i nie mam z tym problemów ale no nie róbmy z tej muzyki taniej kurwy do zarabiania kasiory , choć od ładnych paru lat tą kurwą jest ale mam nadzieję że nie upadnie jeszcze niżej :)
Realhhop
Figiel słowny, cóż za elokwencja
1995
nie wiem co gorsze chujowe linijki czy tłumaczenie się z wersów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>