Opał z oficjalnym debiutem - preorder i klip z Szymi Szymsem

fot. Pieczykolan /MVPclips

Po 9 latach i 9 projektach wydanych w podziemiu oraz ubiegłorocznym udziale w akcji Młode Wilki 7 nadeszła najwyższa pora na oficjalny debiut. "Oczy szeroko zamknięte" to dziesiąty materiał a pierwszy legalny krążek w dorobku Opała, wydany we współpracy Voodoo i Brain Dead Familia.

"Oddam Wam całego siebie, szczęśliwego, wk**wionego, załamanego, bez nadziei i napełnionego nią w całości. Taki wlasnie jest ten album. To wybuch i mix wszystkich moich emocji, przeżyć i przemyśleń" - szczerze zapowiada raper, który w ostatnim wpisie na Instagramie zdradził, że krążek będzie zapisem burzliwego roku pełnego skrajnych wrażeń.

Dziś dostajemy pierwszy singiel, nagrany z reprezentantem QueQuality Szymi Szymsem utwór "Drop" - energetyczny i agresywny banger wyprodukowany przez MØJI'ego z chillwagonu.

Wraz z premierą klipu na stronie oczyszerokozamkniete.pl startuje preorder płyty, której premiera będzie mieć miejsce 3 września 2020r. Oprócz singla i okładki autorstwa Dominika Nowakowskiego reszta informacji na razie pozostaje tajemnicą.

"Nie trzeba być ślepcem, by nie widzieć. Oczy szeroko zamknięte"

Opał feat. Szymi Szyms - Drop | prod. MØJI (OFICJALNY TELEDYSK)

s.
Ogólnie dobrze gość nawija ale to akurat średnio mi siadło.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>