Dobry Vibe na Trudny Czas #12 - wybiera Opał

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 12 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoją trójkę dostarcza ubiegłoroczny Młody Wilk, specjalista od mocnych muzycznych emocji, Opał!

Fkj & Masego - Tadow

Nie ma znaczenia jak bardzo zły mam dzień, ta nuta zawsze budzi we mnie taneczny vibe i wyłania uśmiech na twarzy.

Guzior- Omori Omori

Prosty melodyczny refren, który ZAWSZE zmienia mood o 180 stopni. Nie mówiąc już o wersach tak rozkminionych, że to jest koniec.  Znam je na pamięć, a mimo to, słuchając tego tracku po raz setny, w głowie robię: ŁOOOOOO. (jak Red)

Joyner Lucas - I Love

Czy tutaj trzeba coś mówić? Puść sobie tą nutę najgłośniej jak się da i tańcz.

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - codzienną selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów Ortegi, Young Shoe$ i Karwela/SoulPete'a, bowiem nie ma ich w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>