Opał pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

Opał ('94) – pochodzący z Chorzowa reprezentant wytwórni BDF, przez lata kojarzony - co oczywiste - z horrorcore'em… Ta szufladka jednak nie może być wystarczająca do jego scharakteryzowania, bowiem raper ten już od dłuższego czasu zalicza nieustanny progres, otwierając się w swoich tekstach na bardziej osobistą tematykę a jego muzyczna przemiana to jedna z ciekawszych ewolucji na polskiej scenie ostatnich lat.

Giętkie, dynamiczne, ekspresyjne flow wraz z charakterystycznym, krzykliwym głosem Opał niewątpliwie potrafi poprzeć także solidną liryką, co udowadnia choćby na ostatnim długogrającym albumie pt. „Motyl”, który jest zarazem jego siódmym studyjnym projektem (wliczając EPki, w tym jako CichoCiemni, a także album „CzarnaKrew” wydany wraz z Phonikiem jako WilkoŁaki). Natomiast wydana w tym roku EP "Pandora" jest kolejnym świadectwem postępującego rozwoju. Opał działa konsekwentnie, sukcesywnie budując swój fanbase i stale podnosząc poprzeczkę, co znajduje odzwierciedlenie w odsłonach na Youtube – to rzecz jasna nie mogło umknąć naszej uwadze, zaś lada moment światło dzienne ujrzy jego projekt z Kleszczem, który również zapowiada się intrygująco. Czekamy.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Opał pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

Opał - Łapacz Snów | prod. Gibbs (OFICJALNY TELEDYSK)

Opał - Pandora feat. Słoń | prod. Gibbs (OFICJALNY TELEDYSK)

Opał - Laleczka Voodoo | prod. High Tower (OFICJALNY TELEDYSK)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>