Peja nagra dwa krótkie albumy? "Jest bardzo dobra energia"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Peja jest ostatnio w twórczym gazie. Poznański MC dopiero co zaserwował nam "2050", a na wrzesień zapowiedział już "Black Album" - i jak się okazuje prace nad nim idą wyjątkowo sprawnie!

"Black Album cały czas powstaje. Pewnie w środku tygodnia zarejestruję jeszcze trzy kawałki. Łącznie jest 16 numerów" - opowiada Rychu w serii instastories i dodaje "Jest plan na bardzo długi album albo dwa krótkie. Jest co chwila inny plan. Bardzo dużo pomysłów."

Jak zdradza Peja - wena go nie opuszcza, a pod bity Magiery teksty piszą się praktycznie same: "Jest bardzo dobra energia i bardzo dobre bity, które cały czas mieli Magiera. Już nie mogę się doczekać na nowe gówno!"

Czekamy więc! Poniżej przypominamy na slajdach niedawne Q&A Peji, w którym odpowiadał m.in. na pytania o możliwe nagrywki z Białasem, Śliwą, Fokusem, Kalim, Quebo, Rogalem DDL czy wspólne projekty z Icemanem lub Gandziorem. Nie zabrakło też opinii o nowym singlu DJ-a Decksa, twórczości Tedego czy Pięć Dwa. Peja pochylił się też nad pytaniem "czy nawijka z przekazem wróci do łask u młodych", czy będzie coś o Decksie w powstającej autobiografii oraz wspomniał w którym roku pierwszy raz usłyszał rap.

Mos Def
Peja poszedł za resztą,czyli rap na drugim miejscu,hajs na pierwszym.Wiadomo oficjalnie nie powie,bo kto by jego cd kupił,ale wystarczy spojrzeć na wywiady i featuringi.Szanuje Ryśka ,ale cała kultura hip hop już prawie wymarła.Dobrze ma się za to hip pop.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>