Peja nagra dwa krótkie albumy? "Jest bardzo dobra energia"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Peja jest ostatnio w twórczym gazie. Poznański MC dopiero co zaserwował nam "2050", a na wrzesień zapowiedział już "Black Album" - i jak się okazuje prace nad nim idą wyjątkowo sprawnie!

"Black Album cały czas powstaje. Pewnie w środku tygodnia zarejestruję jeszcze trzy kawałki. Łącznie jest 16 numerów" - opowiada Rychu w serii instastories i dodaje "Jest plan na bardzo długi album albo dwa krótkie. Jest co chwila inny plan. Bardzo dużo pomysłów."

Jak zdradza Peja - wena go nie opuszcza, a pod bity Magiery teksty piszą się praktycznie same: "Jest bardzo dobra energia i bardzo dobre bity, które cały czas mieli Magiera. Już nie mogę się doczekać na nowe gówno!"

Czekamy więc! Poniżej przypominamy na slajdach niedawne Q&A Peji, w którym odpowiadał m.in. na pytania o możliwe nagrywki z Białasem, Śliwą, Fokusem, Kalim, Quebo, Rogalem DDL czy wspólne projekty z Icemanem lub Gandziorem. Nie zabrakło też opinii o nowym singlu DJ-a Decksa, twórczości Tedego czy Pięć Dwa. Peja pochylił się też nad pytaniem "czy nawijka z przekazem wróci do łask u młodych", czy będzie coś o Decksie w powstającej autobiografii oraz wspomniał w którym roku pierwszy raz usłyszał rap.

Galeria

Mos Def
Peja poszedł za resztą,czyli rap na drugim miejscu,hajs na pierwszym.Wiadomo oficjalnie nie powie,bo kto by jego cd kupił,ale wystarczy spojrzeć na wywiady i featuringi.Szanuje Ryśka ,ale cała kultura hip hop już prawie wymarła.Dobrze ma się za to hip pop.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>