Zeus komentuje odpowiedź Andrzeja Dudy na jego nominację w Hot16

Wszyscy byliśmy wczoraj ogromnie zaskoczeni, gdy Prezydent Duda odpowiedział na nominację do Hot16Challenge2 wystosowaną przez Zeusa. Zaskoczony był też sam raper, który dziś opublikował oświadczenie tłumaczące swoje podejście do sytuacji.

"Pytacie czy spodziewałem się odpowiedzi Prezydenta? Początkowo na pewno nie. Zwrotka, którą nagrałem była szczerym wyrazem tego, o czym myślę od pewnego czasu dość intensywnie i wiem, że trapi to też wielu moich rodaków. Odnoszę niestety wrażenie, że takie niepokoje nie interesują rządzących naszym krajem. Nie jestem specjalistą jeżeli chodzi o kwestie polityczne. Nie współpracuję z żadną partią polityczną i staram się raczej apelować do słuchaczy o trzeźwą ocenę sytuacji i posiadanie własnego zdania. Od zawsze interesują mnie tematy społeczne i można by powiedzieć, że jestem po prostu zwykłym, przysłowiowym „Kowalskim” , który widzi z jakimi problemami styka się on sam jak i jego rodzina czy znajomi. Temu dałem wyraz w moim nagraniu. Nominowałem do wzięcia udziału w akcji hot16challenge kilka osób, w tym osoby, których nagranie wydawało mi się mało prawdopodobne. Jedną z nich był właśnie prezydent Andrzej Duda. Dlaczego wydawało mi się to mało prawdopodobne? Ponieważ, jak mówiłem wcześniej – mam niestety wrażenie, że opinie takie, jak zawarta w mojej zwrotce rządzących nie interesują. Niestety, mimo iż prezydent opublikował swoje nagranie, nadal tak uważam. Dlaczego? Odniosę się jedynie do akcji hot16challenge. Celem drugiej edycji tej akcji jest zbieranie pieniędzy dla medyków. Tłumacząc w najprostszy sposób – zbieramy pieniądze ponieważ obecny rząd nie jest w stanie zapewnić tym ciężko pracującym ludziom ochrony, a co więcej, z tego co wiem, zabiera im nawet możliwość wypowiedzi w sprawie ich sytuacji. Moim zdaniem – gdyby rządzący umieli skutecznie poradzić sobie z tą sprawą, nie byłoby potrzeby robienia takiej zbiórki. Myślę więc, aczkolwiek mogę tylko domniemywać, że nagranie zwrotki przez prezydenta było jedynie ruchem PRowym. Z jednej strony mógłbym powiedzieć, że żałuję tej nominacji, ponieważ została ona w ten sposób wykorzystana a z drugiej strony nie żałuję słów jakie wypowiedziałem w moim nagraniu i cieszę się, że dzięki temu dotrą do większej liczby osób i może kilku z nich dadzą do myślenia. Nikomu nie mówię na kogo ma głosować i w co ma wierzyć. Ale przeraża mnie bierność ograniczająca się do krzykliwego komentarza na Facebooku czy YouTube. Na tym dla wielu kończy się dzisiaj troska o przyszłość naszego kraju. Lubimy się kłócić ale ciężko nam się zmotywować do działania w najważniejszych kwestiach. A, jak zarapowałem w moim nagraniu – jesteśmy w tym razem. Czy tego chcemy czy nie. Warto uwierzyć, że nasz głos ma znaczenie i warto wziąć odpowiedzialność za naszą przyszłość" - mówi Zeus.

Całe oświadczenie obejrzycie poniżej, wraz ze zwrotką, w której padła nominacja dla Prezydenta.

Sprawdź też:

Paluch, Peja, Kali i Solar komentują Hot16 od Andrzeja Dudy

Tede o Hot16 Andrzeja Dudy: "Protestuję przeciwko robieniu kampanii na akcji charytatywnej"

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

ZEUS - komentarz do nagrania #hot16challenge2 Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

ZEUS - #hot16challenge2 (prod. Klonowsky)

Uni
Zeus masz tupet. Twój komentarz jest zbędny, ugryź się w język. Powierzchowną skromność wsadź sobie w kieszeń.
Santinetto
Właśnie bardzo mądrze powiedział...no ale żeby zrozumieć to trzeba wyjść z ostrego cienia mgły :D
Uni
Kolego, nie zdajesz sobie sprawy z tego co nawinął prezydent kraju, w którym mieszkasz. Nie jestem zwolennikiem A.D, nie głosowałem na niego, nie oceniam go, ale urząd prezydenta trzeba szanować kropka. Jego tekst zjada polską rap gre. Gdzie w jego tekście jest promocja? Raper Zeus, zero pojęcia, on nie zdaje sobie sprawy, że jedna linijka od A zjadła go jako tekściarza. Dorośniesz, może rozkminisz co to jest "ostry cień mgły", a może nigdy się nie dowiesz właśnie dlatego.
Andrzej Duda
Ale wiesz, że to nie ja napisałem ten tekst? Nie mówiąc już o tym jak uwłaczające mojemu urzędowi jest to nagranie. A ludzie, którzy mówią "głowę państwa trzeba szanować nawet jeśli się z nią kompletnie nie zgadzamy i kropka" umożliwili dojście do władzy takiemu, np, hmmm, hitlerowi?
Andrzej dupa
"Jego tekst zjada polska rapgre" Ile pis placi wam teraz za takie wpisy, nadal 60 groszy?
Andre
Tylko i wyłącznie to Zeusa wina
emate123
Dokładnie, Hipokryci lub idioci...najpierw nominuje i zachęca do nagrania 16 przez głowe panstwa, a potem negują... Najpierw wylewają kubeł moczu na włądze, a pozniej piszą list z ułaskawieniem bonusa...
Dyzma
Wiem że to akcja charytatywna i za to props, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale te całe Hot16 Challenge już mnie nudzi... Teraz wszyscy tylko to, karta na czasie n YouTube wszystkie pozycje tylko Hot16 jeden jest wyjątek 69 i jego nowy kawałek... Czy mi samemu się wydaje że niektórzy robią ostrą atencję z Tym Hot16???. .
Kemyt
*to hot16challange "Te" jest zaimkiem wskazującym w liczbie mnogiej
Kemyt
Jak można robić ostry szczególny szacunek? atencja «szczególny szacunek, względy okazywane komuś» Słownik PWN
Elon
I dobrze, że go nominował. Może wszyscy zobaczą hipokryzję polityków.
Zeus ty idioto
Brak mi słów to na ch.. Nominował Co za dureń, Zeus wypierd
Prawilny
Zeus - bóg i pan świata. Buahhaha. Po co nominowałeś skoro teraz masz pretensje alfo i omego. Polski hip-hop się skończył kilkanaście lat temu. Na scenie zostało kilku prawdziwych ( OSTR, Pokahontaz). A nowi: Taco, Belmondo, MATA, Paluch - co to ma być. Lemingi, patointeligencja i lewactwo. 99% to skrajne lewaki. Korwin wam pokazał jak się robi rapy.
Sztywna Bożenka
Zeus - zamknięty fryzjer Ci nie służy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>