Ero o zachowaniu Taco Hemingwaya: "Brawa to mało!"

dodano: 2020-05-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Hot16Challenge od Taco Hemingwaya odbiło się sporym echem, co zresztą nie było niespodzianką - wynik 1 000 000 odsłon w dobę na tak spontanicznym strzale to potrafi jednak robić wrażenie. Tak jak suma 100 000 zł, które Taco przelał na rzecz walki z koronawirusem.

W komentarzach pod tym newsem na naszym fanpage'u udzielił się też Ero i wystosował w stronę Filipa bardzo ciepłe słowa: "To jest mega typ - nie znam ale szanuję, jeszcze podzielił się tortem, na który ciężko pracował w słusznej sprawie jak Kęki brawa to mało!! A dodam, że muzyka muzyką, on umie w linijki po prostu beng" - napisał Ero, przywołując też niedawne wpłacenie 100 000 przez KęKę na radomski szpital.

Wpis wywołał oczywiście komentarz o treści 'czekamy na nominacje dla Ero' na co raper odpisał "ja jestem nominowany od rana do nocy nie ma problemu pisze tak czy siak". A że drabinka dotarła już do członka JWP dzięki nominacji od Miłego ATZ to czekamy!

Ciepłe słowa w stronę raperów wspierających akcję nie tylko zwrotkami, ale też konkretnymi przelewami wystosował również Wujek Samo Zło, mówiąc na Instagramie: "Bardzo fajnie, że rusza ta akcja. Jest tu szczytny cel – wpłaca się pieniądze na służbę zdrowia. Ciężko nie wspomnieć o naszych wspaniałych raperach jak KęKę, Quebo, Mata czy Solar, którzy niebagatelnymi kwotami wspierają nasz system opieki zdrowotnej".

[Edit: Ero napisał na swoim fanpage'u, że jednak nie usłyszymy go w akcji: "Yo nie nagrywam niestety 16tki z powodu iż mi się nie chce i się nie wyrobie (...) żeby nie było bardzo cieszy mnie cel tej akcji i oczywiscie wpłace sam i zachęcam do wpłat na cele charytatywne!"]

[Edit 2: A jednak Ero nagrał!]

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

Vjhgv
Ero napisał że nie nagta 16...
Pablito94
Ale tylko żartował i nagrał

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>