QueQuality zdradza skalę sprzedaży "Romantic Psycho"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-16 21:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Rano pisaliśmy Wam o całkowitej dominacji Quebonafide na listach OLiS. Do sytuacji tej odnosi się ekipa QueQuality w oficjalnym a równocześnie emocjonalnym oświadczeniu.

"Duma. To słowo idealnie opisuje to, co czujemy po dwóch tygodniach od premiery ROMANTIC PSYCHO. Ten album to wiele pracy i poświęceń, przede wszystkim Kuby, ale także i sporej grupy osób, której działania przez wiele miesięcy były skupione wokół tej płyty. Płyty, która od pierwszego napisanego wersu była rzeczą absolutnie naturalną, wynikającą z potrzeby wyrażenia siebie, a nie skrojonym na wymiar produktem. Dziś ROMANTIC PSYCHO zadebiutowało na pierwszym miejscu OLiS oraz jest o krok od uzyskania statusu podwójnej platyny. Nie będziemy czarować i udawać fałszywie skromnych - spodziewaliśmy się tego. Niebywałą natomiast rzeczą jest to, co dzieje się na tej liście dalej. Mamy do czynienia z rzeczą absolutnie bez precedensu. Pierwszy raz w historii tego zestawienia doszło do sytuacji, w której frontalne trzy miejsca należą do jednego artysty. To nie wszystko! Kolejno, 4 (untitled01) i 6 miejsce (HH 2.0) również należą do nas! Przecieramy oczy ze zdumienia. W pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w kraju, aż 5 zostało wydanych naszym sumptem! Brakuję nam słów. Po prostu dziękujemy. Kuba, jesteś dla nas niezwykle inspirującą osobą, Twoje działania już kilkukrotnie wprowadziły nas w osłupienie. Możliwość towarzyszenia Ci w tej muzycznej wędrówce, nierzadko bogatej w wyboje, jest dla nas zaszczytem.
Zespół QueQuality" - czytamy na instagramie wytwórni.

Sprawdź też:

Quebonafide bije rekordy - wyniki tydzień po "Romantic Psycho"

Quebonafide odsłonił zdjęcia z 2 ostatnich lat!

Quebonafide komentuje odbiór kreacji i zarzut wyśmiewania depresji

Quebonafide wskazał 5 raperów lepszych od niego - "od razu od ręki"

Smarki Smark na płycie Quebonafide - jak do tego doszło?

Jak zmieniał się Quebonafide? Przyglądamy się karierze autora "Romantic Psycho"

Lil sqqa
Czyli ile płyt poszło?
EbiOw
Jezeli o krok od podwójnej platyny to sa przed 60tys egzemplarzy czyli mozliwe ze 50-55tys
Jebaćbor
,,Płyty, która od pierwszego napisanego wersu była skrojonym na wymiar produktem a nie rzeczą absolutnie naturalną, wynikającą z potrzeby wyrażenia siebie." Poprawione
Jebaćcie
Ty kurwa czego nie rozumiesz xd
Jebaćbor
Rozumiem tylko poprawiłem. Skup się i zobacz jak jest w oryginale a jak u mnie, i przyznaj mi racje bo inaczej się nie da.
polski rap gówno
typ w poście niezłą gafę zajebał, dobrze że poprawiłeś bo ktoś jeszcze by przypadkiem mu uwierzył i posłuchał tej chujowej płyty
KArakan
Ludzie, co to za wyróżnienie ?! Ma tyle miejsc na OLISIe bo nikt inny nic nie wydaje.... stop propagandzie i robieniu z ludzi idiotów!
Pastolektor
XDDD, ale z ciebie pajac idź dorośnij

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>