Quebonafide bije rekordy - wyniki tydzień po "Romantic Psycho"

"Romantic Psycho" wstrząsnęło Internetem, nie tylko tym polskim. W ostatnich dniach byliśmy świadkami imponujących wyników i rekordów, zamiast informować o nich każdorazowo postanowiliśmy zebrać dokładnie tydzień po premierze.

"Quebonafide z rekordem na polskim Spotify! ROMANTIC PSYCHO w 24 godziny od publikacji był najczęściej odtwarzanym albumem w Polsce! Dodatkowo, Kuba dzień po premierze mógł pochwalić się mianem najpopularniejszego artysty w serwisie Spotify w kraju! Jego utwory zostały przez Was odtworzone wówczas ponad 4,9 miliona razy, z czego aż 4,3 miliona to zasługa nowej płyty" - o tym poinformowała dziś wytwórnia QueQuality.

Warto dodać, że Quebo całkowicie zdominował Spotify, zajmując pierwsze 16 miejsc w dziennych notowaniach słuchalności - na ten moment w 15-tce jest 14 jego numerów oraz "Blinding Lights" od The Weeknda.

Dominacja w Polsce odbiła się też na listach światowych - Quebo zaraz po premierze znalazł się na 22 miejscu najchętniej słuchanych artystów na Spotify na całym globie, obecnie znajduje się na 54 miejscu tego notowania. Do tej pory z polskich raperów jedynie Bedoes dał radę wskoczyć do top 100.

YouTube? Tutaj też byliśmy świadkami dobowego rekordu Polski - "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" zebrało 2,2 miliona odsłon w dobę, gdzie do tej pory wynik wow robił wynik miliona w dobę, jaki udało się osiągnąć pojedynczym osobom. Przez tydzień klip zebrał blisko 6,5 miliona odsłon, natomiast wszystkie nowe numery (było ich 15) zebrały 18 milionów odsłon.

To, że Quebo zdominował polską kartę na czasie było oczywiste - ale złapał się też do top 10 karty na czasie w... Niemczech.

Co ciekawe gusta słuchaczy na YT i Spotify różnią się - podczas gdy najpopularniejszym z odsłuchów audio na YT jest "BUBBLETEA" to na Spotify dominuje "TOKYO2020".

Genius? Tutaj w dzień po premierze "Romantic Psycho" było najczęściej wyszukiwanym albumem na Świecie! Detronizując świeże i świetnie sobie radzące na listach sprzedaży w USA "After Hours" The Weeknda. W top 3 najpopularniejszych utworów były "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" oraz "ŚWIATTOMÓJPLACZABAW", natomiast top 10 to aż 7 numerów od Que!

Poniżej załączamy część screenów ukazujących te wyniki (część autorska, część z fanpage'y czy grup FB) - trzeba przyznać, że cała akcja promocyjna zwieńczona została z przytupem samym albumem.

Galeria

The Ron Dell
Chuj z tym wackiem. Mati kiedy Palenie Mikrofonów 2? :D
Lil sqqa
Przesłuchałem płytkę raz i niestety nic mnie nie przyciągnie do tego żeby jej słuchać na okrągło, do egzotyki wracam często tak jak i do ezoteryki czy eklektyki, płyta może i jest doskonała ale brakuje tego czegoś, nie potrafię tego nazwać ale jest takie odczucie ze to jednak nie jest to
Zbd
Miałem to samo po 1 odsluchaniu, ale po obejrzeniu hejt parku i zrozumienia zamysłu płyty trochę wgłębienia się w kazdy track, promocje, trackliste i wiele mniej ważnych szczegółów to na prawdę prawie każdy utwór przemawia, z kielasem na czele.
Komsi
Jak taka plyta jest dla ciebie doskonala to srogie xD
kimm
Liczby liczby liczby, a ja się pytam gdzie ten wielki album?
qwertz
Tak jest, jak się dzieciom da Internet...
Jqq
Kto tego ścierwa słucha i kto to scierwo kupił. Polska to naprawdę zacofany kraj
Oni
Huj ci w dupe szmaciarzu
Seru
To jest raper i ten bełkot ma być rapem. Ja pierdolę dzieciakom od dopalaczy naprawdę odpierdala. Nam Polakom już dawno wszystko się popierdoliło.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>