Intrygujący komunikat przy polówkach Quebonafide: "Nie zawsze wszystko widać od razu"

Filmik prezentujący rezydencję Quebo połączony był z limitowaną kolekcją niebieskich polówek - 500 sztuk zeszło w moment. Teraz docierają one do odbiorców a wraz z nimi tajemnicza kartka...

"To twoja zamówiona koszulka i może początek czegoś nowego. Nie zawsze wszystko widać od razu. Bądźmy w kontakcie. Jakub :)" - taki komunikat przeczytać możemy na pocztówce ze zdjęciem Quebo, a część słuchaczy informuje, że na metkach znaleźć można również napisane długopisem litery.

Fani błyskawicznie zaczęli dociekać co może się za tym kryć i co jeszcze przed nami - część podejrzewa, że coś wydarzyć może się jutro, bowiem właśnie 1 kwietnia Quebo zapowiedział "Egzotykę", biorąc słuchaczy pod włos by zastanawiali się czy to prawda czy żart. Pozostaje czekać czy i tym razem Prima Aprilis przyniesie nowe informacje. Dziś powodów do zaintrygowania przybyło - słuchacze na grupkach FB informują o tym, że Inpost wysłał im komunikat o nadchodzącej przesyłce z QueQuality, mimo że otrzymali już swoje egzemplarze "Romantic Psycho".

Poniżej zdjęcia polówki i kartki pochodzące z grupy FB "Jak będzie w Romantic Psycho?"

Galeria

robo
Zaczyna mnie już drażnić ten kolo z ta swoją "tajemniczością"... To ma być raper? czy to już kur**a influencerka jakaś?
Dr. AKE
Dokładnie, niech każdy się trzyma schematu i nie robi nic zaskakującego:)
dokładnie
xd
Przesada
Wbijam na główną, a tam 5 (kurwa pięć!) niusów o Quebo. Poważnie, nic innego się nie dzieje na scenie krajowej i zagranicznych? On wam za to płaci czy sami z siebie tak o nim piszecie? Żal tu zaglądać ostatnio.
na ty
na tyle żal, ze przeklejasz komentarz pod każdym newsem?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>