Quebonafide zaprasza do swojej posiadłości! CTK Creeps

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2020-03-27 13:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ciąg dalszy nieszablonowych działań - tym razem Quebo w swoim powrocie do przeszłości przypomina koncept MTV Cribs, w którym gwiazdy ukazywały swoje pełne przepychu rezydencje (które bywały też wynajmowane do programu by zrobić większe wrażenie, ale to temat na osobny tekst). Tym razem wszystko w mocno klimatycznej filmowej oprawie, z dobrze pasującym szyldem Creeps.

Jakub ukazuje tu swoją szafę, puchary za osiągnięcia (na czele z piłkarskimi), strefę chilloutu... Zresztą nie będziemy spoilerować. Warto odnotować, że materiał zrealizowany został we współpracy z Allegro a czujne oko wyłapie kosmiczną sumę, którą raper po otrzymaniu za film przekaże na cele charytatywne. Nie chcemy Wam spoilerować, by nie psuć zabawy, ale jeśli chcecie się dowiedzieć lub nie wyłapaliście tego sami to sumę wraz ze screenem znajdziecie tutaj.

PS. W sprzedaży były również niebieskie polówki, ale momentalnie się wyprzedały.

CTK Creeps: Quebonafide

beka
nie no geniusz, totalny rozpierdol, kuba, o mój boże, zamowilem wszystko, koszulke i plyte, jestes najwiekszym raperem w dziejach !!! a ta promocja !! najlepsza !!! A TAK NAPRAWDE TO NIE, JEBAĆ WAS DEBILE CO WALĄ DO NIEGO GRUCHE XDDDD
Beb
A krzyżówki rozwiązałeś już? :P
Kurwa
Niech on juz wypierdala bo mi z lodowki zaraz wyskoczy
sZu
To się nazywa zespół aspergera ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>