Płomień 81 publikuje trzeci singiel promujący "Szkołę 81"

"Woda Taka Głeboka" to kolejny singiel promujący "Szkołę 81". Co ciekawe, zostali do niego zaproszeni goście pojawiający się w dodawanych do preorderu remiksach "Powiedz na osiedlu". Refrenem w kawałku zajął się Louis Villain, a produkcją RAU. Klip nakręcił za to Hollywood Kris.

Płyta "Szkoła 81" ukaże się 20 marca i będzie pierwszym albumem duetu od 15 lat. Na płycie ma się znaleźć kilkanaście premierowych pozycji, a spośród gości znamy na razie tylko tych, którzy udzielili się w singlach, czyli Kabe i Louisa Villaina.

Na 1/2 duetu, czyli Pezeta, możecie wciąż głosować w naszym plebiscycie Popkillery 2020.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Płomień 81 feat. Louis Villain - Woda Taka Głęboka (prod. RAU)

Lil sqqa
Pezet to chociaż ma charyzmę ale Onara to ja nie czaje , nie nawija tylko duka , te same powtarzane mantry które jak przyjdzie co do czego to każdy je olewa reaktywacja płomienia dla mnie to zbędę nic nowego nic ciekawego tyle że pezet "wrócił"
Bebs
Kurdę, często się z Tobą zgadzam, ale nie tym razem. Jasne, po Onarze nie można spodziewać się nie wiadomo czego, ale w ostatnich latach jest dość solidny i powtarzalny, czego nie można niestety powiedzieć o Pezecie, którego dwa ostatnie albumy są totalnie chujowe. To już wolę jednak nowego Onara, niż nowego Pezeta, który był mega zajebistym raperem, ale to było z 15 lat temu. Na koniec jednak muszę przyznać Ci rację, reaktywacja Płomienia to chuj, nie projekt, szkoda zachodu
Lil sqqa
Gdyby on chociaż pisał dobre linijki to bym mu wybaczył to dukanie A tak to, to mam wrażenie że typ nie umie sobie poradzić z dorosłym życiem i bawi się w rapera
S.H
Onar nie bawi się w rapera. Onar jest raperem. Na tym projekcie znajdzie się dla każdego coś do posłuchania. Pezet dojebał dobry album. Wiadomo, że nie zrobi całej płyty w stylu numeru " 98". To nie te czasy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>