Płomień 81 z wyjątkowym dodatkiem do preorderu płyty!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-01-20 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W marcu otrzymamy nowy album Płomienia 81, teraz Pezet i Onar ujawnili wyjątkową akcję, którą szykują dla osób zamawiających płytę w preorderze...

Płomień 81 - Powiedz na osiedlu

"W 2005, 15 lat temu, nagraliśmy „Powiedz na osiedlu” - kawałek, który dla wielu ludzi stał się kultowy.

Teraz, tylko w preorderze „Szkoła 81” będziecie mogli zgarnąć dodatkową płytę, na której swoje interpretacje tego numeru zaprezentuje przekrój całej sceny. Będą to zupełnie nowe utwory, inspirowane oryginalnym kawałkiem. Od jutra będziemy ujawniać raperów, którzy zmierzyli się z tym klasykiem.

„Powiedz na osiedlu - interpretacje” tylko w preorderze albumu „Szkoła 81” na www.plomien81.pl" - napisali na swoich kanałach Pezet i Onar.

Czekamy na listę artystów oraz efekty a powyżej przypominamy nieśmiertelny klasyk!

Więcej informacji o "Szkole 81" znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych. Poniżej przypominamy za to fotorelację z niedawnego koncertu na Torwarze, gdzie obok Pezeta gościnnie pojawił się także Onar. Zdjęcia: Young Sandi (1-36), Piotr Jakubowski (37-48)

Galeria

lolzzz
Lolz, myslalem, ze znowu bedzie wyjatkowy film dokumentalny o powstaniu plyty czyli pezet z onarem placzacy jak malo spia i duzo pracuja
Jebaćbor
To mogła by być zajebista racja tylko zamiast tego utworu powinni wziąć ,,kiedy powiem na osiedlu" to by było coś. Tylko na zasadach że interpretacja czyli to ma być diss na tego na kogo był w oryginale. Chętni by się na stoprocent znaleźli tylko pezet ma za mało jaj żeby to zrobić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>