Płomień 81 wraca z płytą i kolejnym singlem! Gościnnie Kabe

Po "Maradonie" przyszedł czas na kolejny singiel. "Popiół" to kawałek na ciężkim bicie wyprodukowanym przez Szweda, na którym gościnnie udzieliła się najmłodsza twarz Stoprocent, Kabe. Ruszył również preorder pierwszego od 14 lat krążka duetu, "Szkoła 81".

"Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić.  Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy - Szkołę 81. Singiel "Popiół" jest najlepszym przykładem, jak można łączyć stare pokolenie z nowym, nie tracąc przy tym niczyjego charakteru.  Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie "Szkoła 81", nie potrzebne są podziały, w które nie wchodzimy." - pisze Onar w opisie klipu.

Na preorderze nowej płyty Płomienia znajdziemy dodatkowy krążek, na którym pojawi się parę remiksów i interpretacji klasycznego kawałka duetu "Powiedz na osiedlu".

Płyta ukaże się 20 marca przyszłego roku.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Płomień 81 - Popiół feat. Kabe (prod. Szwed)

Anonim
Refren jak u Gedza w Odchlani brzmi
Anonim
Zayebiście drugi singiel i już frajer na feat'cie. Przypominam ,,nie było na ciebie dissów na płomieniu ale teraz będą" fani czekają i nawet se nie wyobrażacie ilu, tylko że wykastrowany pezet w chuyu ma fanów. Z przykrością ale przewiduje że bedzię chujowizna jak nigdy. Ten płomień to miałby sens jakby wyszedł 10 lat temu.
Damn
No i nie masz racji

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>