Anatom: "Wielu byłoby na miejscu Jędkera gdyby wypłynęły brudy"

W obliczu głośnej medialnej dyskusji wokół Jędkera, który ogłosił zakończenie rapowej kariery refleksją podzielił się Anatom.

"Mam takie dziwne przekonanie w obliczu tego, o czym ostatnio się mówi na łamach polskich portali rapowo/plotkarskich. I żeby nie było, to nie jest żadne oskarżenie, nie staję ponad tym ‚cały na biało’. Ja sam powinienem się prześwietlić w obliczu tych słów. Myślę, że większość z nas mogłaby być w aktualnej pozycji Jędkera, gdyby wypłynęły na wierzch wszystkie brudy, które tak skrzętnie chowamy pokazując w mediach wykreowane, na potrzeby lepszej sprzedaży, postacie. Tak dobrze dziś smakuje nam nieprawdziwa prawda. Tak łatwo jest sprawić, żeby ludzie widząc Cię po raz pierwszy, bez zastanowienia, kupili od Ciebie wszystko, co chcesz im wcisnąć, łyknęli każde Twoje słowo" - pisze raper.

Przypomnijmy, że Anatom opublikował w ostatnich miesiącach kilka bardzo mocnych, osobistych utworów, w których nie wstydzi się życiowych upadków, w tym prześwietlający całą historię życia wraz z jego najgorszymi momentami "Powód". Natomiast w kwietniu ukaże się jego najnowszy materiał "Anatomja Mixtape".

Anatom - Powód (prod. Atezu)

Anatom - Taki Sam Feat. Planet ANM (prod. Atezu)

Tagi: 

Koneser dobrego rapu
Dobrze prawi ten młody człowiek!
Anonim
Co oni wszyscy z tym jedkerem użalają się nad.nim jak by był ha wie kim. Sam wybrał taka drohe a nie inną a teraz pretensje do.swiata bo mu nie wyszło. Ludzie mają ciężej w życiu i dają radę nie płaczą na fejsbukach jak jest źle tylko zapierdalaja próbując to zmienić. Ja wszyscy mu tak strasznie współczują to zróbcie mu zbiórkę i przestańcie wypisywać prawilne posty dziękuję pozdrawiam
taaaaa oczywiscie
gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>