Filipek vs Sobota na Fame MMA? Wyzwanie rzucone...

kategorie: Polska, News
dodano: 2020-01-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Gdy jakiś czas temu ogłoszono udział Soboty na Fame MMA Filipek zadeklarował gotowość do zmierzenia się ze szczecińską legendą. Teraz podbił temat, argumentując konkretniej dlaczego walka miałaby sens...

Reprezentant QueQuality odpowiedział na pytanie "z kim chciałby się zmierzyć" w trakcie Q&A na Instastory, wskazując podobne warunki fizyczne i wagę - a równocześnie sygnalizując pewność siebie w starciu. Czyżby tak finalnie wyglądała para w oktagonie czy też S.O.B. zderzy się z innym rywalem? Pełen wpis Filipka znajdziecie na screenach na dole newsa.

Przy okazji przypominamy jak obaj panowie radzili sobie w innej formule - rapowania live w ramach cypherów Popkillery 2019:

Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019

Wac Toja, Kacper HTA, Sobota - Popkillery 2019 Cypher #1 (prod. Matheo)

Galeria

Anonim
Sobota nie ma szans, przegrał z żoną a filipek jest od niej mocniejszy i więcej potrafi. Miejmy nadzieje że sobota po przegranej walce nie zadzwoni na policję zgłosić pobicie.
Anonim
No ty to pewnie jak twój stary wolał byś pokazać swoją męskość i napierdolic garści swojej kobiecie bo to bardziej prawdziwe co? Przestań powtarzać głupoty usłyszane w necie.
Anonim
+1
Anonim
- 10 kurwa. Przecież to cham zwykły co się wydziarał prawie jak Mara Salvatrucha i zgrywa hooligana a co do czego żona go wyjaśniła. Nie mówię że miał jej napierdolić ale jakim trzeba być frajerem żeby dostać wpierdol od żony i iść z tym na psy a w tekstach jp na 100%. Do skąd wiesz że ona zaczęła może on do żony zastartował i się przeliczył.
Anonim
Znasz go osobiście że wiesz jaki.jest? Widzisz od słuchania tego rapowego .gowna masz w głowie śmietnik. Uważasz zgłoszenie sprawy na.polcji za czyn frajerski tak? A ja ci gwarantuje że jak coś by ci się stało to kurwa pierwszy byś dzwonił bo kozak w gębie każdy do momentu aż mu się coś nie stanie. Zamiast powtarzać głupoty z pudełka i innych gównianych stron sprawdź fakty. Pozdro
Anonim
Ja tam widzę bardziej w tej walce Tigera Bonzo niż Sobote... Spaliłby mu płyte główną i po walce...
Patologia więzienna
Legendą w szczecinie to jest Wiele C.T łona, weber. Sobota to był legendą kryminalną w pierdlu. Nikt w szczecinie go nie zna.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>