Filipek zaczepia Blachę - wymiana zdań z Bedoesem i reakcja Blachy

W swoim najnowszym singlu "Mogło być gorzej", Filipek nawinął wersy "Nie mów mi, co tutaj jest ziom rapem, Na melanżach puszczasz sobie Blachę". Swoje zdanie na ten temat wyraził Bedoes, który już wcześniej miał beef z Filipkiem.

"Przestańcie zaczepiać w piosenkach mnie lub moich przyjaciół, bo my i tak mamy w to ciężko wyjebane. My chcemy uszczęśliwiać ludzi, swoich bliskich i słuchaczy poprzez swoją muzykę, a Wy wbijajcie swoje szpileczki tylko dla atencji. Spróbujcie coś osiągnąć talentem albo zajmijcie się czymś innym. My w tym czasie zajmujemy się wygrywaniem i czynieniem dobra. Szacunek dla wszystkich dobrych ludzi, brak uwagi dla złych" - pisze Bedoes na swoim Instastory.

Filipek nie pozostał obojętny wypowiedzi Bedoesa: "Nie robię piosenek, byku. Robię rap. To taki gatunek, gdzie nie musisz być poprawny politycznie na pokaz i nawijasz, co chcesz, bez strachu, że paru dzieciaków mniej kupi twoją przemianę. Powodzenia tam!"

Panowie prowadzili beef w 2017 roku po słynnej wypowiedzi Bedoesa w wywiadzie u Winiego, w którym raper stwierdził, że "Filipek jest chujowym raperem". Po tym między raperami zawrzało i wypuścili na siebie serię dissów. Na początku tego roku Bedoes poinformował, że konflikt został zakończony, słał nawet pozdrowienia dla Filipka ze sceny MHHF.

Jak na całą sytuację zareagował Blacha? Opublikował nowy numer, osadzony w brudniejszym i surowszym stylu oraz odbijający zarzuty ze strony sceny.

Poniżej odsłuch obu tracków:

BLACHA 2115 - NIE MAM CZASU (Prod. Chivas)

Anonim
Bedoes jak i cały ten blaszka wogle nie powinni nazywać się raperami bo nimi nie są i nie będą NIGDY bo są SŁABI jak spuszczenie się do cipki.
Żabson to agent
Jesteś debilem, jeden i drugi mówią otwarcie że nie są raperami i w chuju mają zdanie takich kasztanów jak ty
Pablo96
Masakra co to się tutaj dzieję. Filipek ma racje wielokrotnie słychać nuty bedoesa i tego blachy, który mam wrażenie jest wypluty przez wydawców dzisiejszych czasów. Ja tu nie widzę talentu, widzę wypchane 1000 efektów na masteringu. Talentem można nazwać bonsona i wielu innych, bo są autentyczni.
Byk
Haha, chłopie możesz lubić Bediego lub nie, ale skillowo to jest jeden z czołowych nawijaczy w Polsce i to czy nakłada tony efektów nie ma na to wpływu, bo pod efekty też trzeba umieć nawinac. Co do Blachy to zgadzam się z filipkiem.
Paranoja
Bedoes i w ogóle cała "sb maffija" nie rozumieją czym jest rap, dlatego nie zrozumieli dobrze tego szczerego, luznego wersu tylko od razu przez swoje wielkie ego i tępote umysłową wzięli to za atak personalny.
As
bez kitu, jak by porównać SBM 2k19 vs QQ 2k19 to jak pop vs rap.. czekamy na Que

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>