Pezet o nocnym życiu i relacjach z dziewczynami - klip do hitu z "Muzyki Współczesnej"

"Magenta" to jeden z najlepiej przyjętych utworów na "Muzyce Współczesnej" - numer w charakterystycznym dla Pezeta stylu ujmuje temat relacji damsko-męskich, niczym wcześniej "Seniorita" czy "Supergirl". Teraz tuż przed Magenta Tour dostaliśmy video.

Wiedziałem, że chcę nagrać kawałek o relacjach z dziewczynami, ale taki luźny, o nocnym życiu. Roboczy tytuł tego tracku to „Dziewczyny z różowymi włosami”. Tak się złożyło, że moje relacje osobiste zmieniały się często na przestrzeni ostatnich lat. Żartowaliśmy z kolegami, że to będzie numer o troszkę przedwczesnym kryzysie wieku średniego, a finalnie wyszedł dość chyba plejerski, nocny, imprezowy i dość chyba narkotyczny kawałek.
 
Jestem z niego bardzo zadowolony, mimo, że prace nad nim trwały bardzo długo i przebrnęliśmy przez kilka wersji refrenu zanim zdecydowałem się ten, który słyszycie.
 
Może w dzisiejszych czasach robienie klipów do już znanych singli nie jest popularne, ale bardzo chciałem zrealizować klip do tego numeru, w którym zobaczycie moje zajawki. Oglądajcie zatem „Magentę” i widzimy się na Magenta Tour – mówi Pezet.

Sprawdź też: Pezet komentuje występ Zdechłego Osy na Torwarze

Poniżej znajdziecie zdjęcia z niedawnego występu Pezeta na Torwarze, który raper nazwał swoim najlepszym koncertem w życiu. Zdjęcia: Young Sandi (1-36), Piotr Jakubowski (37-48)

Pezet - Magenta (prod. Auer)

reklama
Bebs
Więc to był HIT z tego albumu? Dobrze wiedzieć, że muzyka współczesna, w cudzysłowiu, czy też bez, to muzyka, której kompletnie nie rozumiem i która nie podoba mi się. Swoją drogą "Magenta" to ostatnio w rodzimym rapie popularne słowo. Idąc tym tropem, zdecydowanie polecam Diseta ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>