Young Igi i Włodi ze wspólnym protest-songiem

video
dodano: 2019-11-25 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Obaj raperzy znani są ze swojego zamiłowania do zielonej używki, a we wspólnym kawałku "THC" podchodzą do tematu jej legalizacji. Numer wyprodukowali Hubi i SHDOW, a klip nakręciła ekipa Chupacabra Films. W teledysku gościnnie wystąpił m.in. Paris Platynow.

Utwór pochodzi z drugiego LP Igiego "Skan Myśli", który ukazał się nakładem Def Jam Records. Do wytwórni wczoraj dołączył również gość kawałka, Włodi.

Współny utwór od razu spotkał się z dobrym przyjęciem, więc klip do niego był tylko kwestią czasu.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Young Igi ft. Włodi "THC"

Tagi: 

Ciekciaż
Pajace ze swoim pseudo protest songiem usprawiedliwiają swoje jaranie walką o olejki z konopi chorych. Śmiech na sali. Co innego medyczna marihuana dla tych, którzy jej potrzebują, co innego pizganie zioła codziennie w ramach 'wolnego stylu życia'. Przykro się patrzy na to, jak spłycają temat i robią z siebie bohaterów uciskanych i równie poszkodowanych co chorzy bez dostępu.
S.
W kawalku są poruszone obie formy zażywania, rekreacyjna i lecznicza. Nie wiem o chuj sie ziomek przypierdalasz. Kawałek spoko
prep
Też nienawidzę tego ucisku. Nienawidzę polityków, którzy chcą robić nam za rodziców i mówić nam co możemy, a co nie. Mimo to nie podoba mi się promowanie jarania w tym kawałku.
WTFITS?
nie podoba mi się ten kawałek bo jest żałośnie chujowy... Kiedyś stawiałem w jednym szeregu Włodka i Sokoła... Teraz Sokół lata prywatnym helikopterem a Włodek gdzieś się zagubił na poziom Ursu sa z przyczepką na wiejskim polu (że se pozwolę sypnąć metaforą)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>