Shellerini, Hades, Kacper HTA "Gwara Niepodległa" - premiera teledysku

Druga Strona Ulicy prezentuje premierowy teledysk do utworu "Gwara Niepodległa" przygotowanego przez niecodzienny zestaw artystów - Shellerini, Hades, Kacper HTA, Magiera, Tymoteusz Bies, Czesław Mozil i DJ Eprom.

"Gwara Niepodległa" to projekt poświęcony lokalnym dialektom, gwarom i językom, które stały się legitymacją i charakterystyczną mową ulicy naszych miast. W trosce o zachowanie ich kolorytu, organizatorzy zaprosili do akcji artystów, którzy reprezentując swoje rewiry, mają znowu nadać im blask. Reprezentantem Poznania jest Shellerini, Warszawy - Had Hades, a Kacper HTA jest głosem Górnego Śląska.

Do ostatecznego kształtu utworu "Gwara Nieodległa" swoje elementy dołożyli m.in. odpowiedzialny za produkcję Magiera, dogrywający partie fortepianu Tymoteusz Bies, grający na akordeonie Czesław Mozil i DJ Eprom, który dograł skrecze i zmiksował całość utworu. Ostateczny efekt wraz z teledyskiem przygotowanym przez ekipę Omagine można podziwiać na YouTube Prosto TV. Sam utwór (podobnie jak trzy dotychczasowe) dostępny jest również we wszystkich serwisach streamingowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Shellerini, Had Hades, Kacper HTA – Gwara Niepodległa (muz. Magiera x Mozil x Bies x DJ Eprom)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>