Kacper HTA ft. Oliver Olson "Silesia" (prod. Magiera) - trzeci singiel z "Gwary Niepodległej"

Śląska reprezentacja "Gwary Niepodległej" wkracza do akcji. Kacper HTA i Oliver Olson zaprezentowali kawałek zatytułowany "Silesia".

"Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa" to projekt w którym raperzy z różnych zakątków kraju, próbują rzucić nowe światło na lokalne dialekty, gwary i slang swoich podwórek. W akcji udział wzięli Shellerini (Poznań), Had Hades (Warszawa) i Kacper HTA, który właśnie opublikował swój singiel reprezentujący Śląsk. Gościnnie pojawił się w nim Oliver Olson. Za oprawę muzyczną podobnie jak w przypadku wszystkich numerów "Gwary Niepodległej" zadbał Magiera. W kawałku na gramofonach udzielił się DJ Eprom, który odpowiedzialny jest również za mix tegoroczonych produkcji Drugiej Strony Ulicy.

Już 11 listopada, w Święto Niepodległości, na kanale Prosto TV ukaże się teledysk do wspólnego utworu Shellera, Hadesa i Kacpra HTA. Podobnie jak "Silesia" i wcześniejsze numery reprezentujące Poznań i Warszawę, oprócz YouTube będzie on dostępny także we wszystkich serwisach streamingowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Kacper HTA – Silesia (feat. Oliver Olson, prod. Magiera)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>