Snoop Dogg twierdzi, że TDE to lepsza wersja Death Row

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-10-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Top Dawg Entertainment to jedna z czołowych amerykańskich wytwórnii, mająca w swojej ekipie m.in. Kendricka Lamara, Schoolboya Q czy Jay Rocka. W najnowszym podcaście REVOLT Summit, Snoop Dogg pochwalił założycieli labelu, Puncha i Top Dawga, twierdząc, że ci sprawnie uczyli się na błędach Death Row.

"Mówiąc z perspektywy osoby będącej częścią Death Row, oraz tej, która patrzy na was wszystkich z boku, twierdzę z całym szacunkiem, że jesteście lepszą wersją Death Row." - mówił Snoop. - "Z całym szacunkiem, bo jeśli potraficie odróżnić dobre posunięcia wytwórnii od jej złych ruchów, to możecie to wykorzystac na swoją korzyść. To dlatego jesteście w stanie utrzymać się tak długo. Ty i Top Dawg jesteście świetnymi szefami i mówię to jako ktoś stojący po drugiej stronie monety. Sposób w jaki traktujecie artystów, reprezentujecie kulturę,  jaką muzyką nas obdarzacie, to wszystko robicie bardzo dobrze."

Punch, który również był gościem podcastu i do którego były kierowane te słowa, przyznał, że wraz z Top Dawgiem wzorowali się na sukcesie Death Row i jego pozytywnych ruchach.

Swoją drogą, wujek Snoop nie zawsze miał takie zdanie. W wywiadzie dla Vibe w 2013 roku przyznał, że TDE nie jest nowym Death Row, a głównym argumentem przeciwko temu stwierdzeniu był aspekt wizerunkowy obu wytwórnii. Death Row opierał się na dużo bardziej gangsterskim wizerunku. Przyznał natomiast, że na pewno Death Row przetarło szlaki dla TDE.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>