Quebonafide na przedpremierowym pokazie filmu "Breaking Bad"!

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-08 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Na instastory Krzy Krzysztofa możemy zobaczyć, że on, jak i Quebo znajdują się na przedpremierowym pokazie najnowszego filmu Netflixa, "El Camino: A Breaking Bad Movie", który jest kontynuacją popularnego serialu. Wiemy też, że panowie znaleźli się tam w ramach zaproszenia Netflix Polska.

Czy to oznacza, że będzie nam dane usłyszeć nowy utwór Quebo, choćby w ramach promocji filmu? Czy może będziemy mieli do czynienia z pierwszym występem rapera na dużym ekranie?

Jak wiadomo, Quebo jest wielkim fanem serialu, co potwierdza kawałek "Breaking Bad", pochodzący z nagranej wspólnie z Eripe "Płyty Roku".

Tagi: 

Anonim
Na pewno jakiegoś polskiego gimbograjka wezmą do nowego breaking bad, do głównej roli może jeszcze. Tak samo jak miał mieć numer z g-eazy bo sobie zdjęcie z nim zrobił. Próbujecie zbędny hype robić. Zaprosili bo celebryta i tyle a w tych polskich oddziałach to chyba głąby siedzą a firma matka za bardzo się tym nie interesuje, tak samo jak def jam polska podpisał frosti reage.
Immortal Tech
Dokładnie, Def Jam polska to jakiś kurwa żart. Kogo oni tam podpisali, hańba dla takiej wytwórni.
i to jest news
i to jest news!
incoG
Napiszcie kurwa jeszcze jakiego papieru toaletowego używa i którą ręką dupę podciera... Kogo to kurwa obchodzi, co oni robią i oglądają? Jesteśmy tu dla muzyki, a nie dla newsów w stylu celebryckich pierdów. Szanujcie się, kurwa
2pacccc4
incoG Polać mu !!! to prawda jeszcze parę lat temu było co poczytać i tu i na cgm a teraz gówno, i jeszcze tak napisane nagówki by tylko kliknąć klikasz myślisz spoko a wychodzi gówno żal już mnie tu niema więcej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>