Quebonafide, Paluch i Żabson na Hip-Hop Festiwal w Szczecinie!

wydarzenie
dodano: 2019-09-23 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Miejsce: 

Szczecin

Data: 

2019-10-26 17:00

HIP-HOP FESTIWAL SZCZECIN to prawdziwe święto dla fanów rapu. 26 października w Netto Arenie zagrają największe polskie gwiazdy. Takiego wydarzenia nie było w Szczecinie od lat

Przyjazd na #SZNHHF potwierdziło siedmiu artystów : Quebonafide, Paluch, Sarius, Żabson, Kali, Słoń oraz Young Igi. Z wielu powodów każdy koncert zapowiada się wyjątkowo.

Quebonafide występuje niezwykle rzadko, a szczeciński koncert będzie jedynym w 2019 roku w promieniu paruset kilometrów! Raper jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim rapie, a oprócz sukcesów solowych ma na koncie także kasowy projekt Taconafide stworzony z Taco Hemingway’em.

Paluch to obecnie jeden z najpopularniejszych wykonawców w Polsce, a album “Czerwony Dywan” pokrył się potrójną platyną. Wszystkie ostatnie koncerty tego artysty w Szczecinie były wyprzedane, z pewnością i tym razem do Netto Areny ściągnie rzesza fanów szefa B.O.R. 

Sarius przyjedzie na festiwal z premierą płyty “Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, która ukazała się w ostatnich dniach sierpnia. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej wyrazistych raperów, a różnorodna stylistyka z różnych jego wydawnictw gwarantuje ciekawy koncert.

Kali to krakowski raper związany niegdyś z kolektywem Firma. W tym roku wydał album “Chudy Chłopak” na którym częściowo powrócił do starych brzmień, a w tekstach oddał hołd korzeniom. Jest to jeden z najlepiej ocenianych tegorocznych krążków.

Żabson przyjedzie do Szczecina tuż po premierze nowego albumu, który zapowiadają ostatnie single z gwiazdorskimi gościnkami Young Multiego, Dziarmy, Beteo czy White 2115. Artysta podczas tegorocznych szczecińskich Juwenaliów zagrał jeden z najlepszych koncertów, fani czekają na powtórkę.

Słoń konsekwentnie promuje stylistykę horrorcore i robi to zdecydowanie najlepiej w Polsce. Mocne teksty, zawsze klimatyczna warstwa muzyczna i koncerty wyglądające jak na metalowych festiwalach. Do tej pory przyjeżdżał do Szczecina wyłącznie na koncerty klubowe, po raz pierwszy wystąpi u nas na dużej scenie!

Young Igi to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Artysta w tym roku skończy 20 lat, a dzień przed festiwalem premierę będzie miał jego drugi studyjny album! Dotychczas opublikowane single zebrały już kilkanaście milionów odsłon na YouTube.

Szczecińskiemu festiwalowi będą towarzyszyć także dodatkowe atrakcje związane kulturą hip-hop. Cała impreza wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i z pewnością możemy spodziewać się dobrej frekwencji. Dokładna rozpiska koncertów zostanie opublikowana przez organizatorów wkrótce.

Ceny biletów w zależności od miejsca wahają się od 49 do 129 zł.  Bilety VIP na ten moment są wyprzedane.

Link do biletów: https://ticketos.pl/event/2133 

Wydarzenie na FB:  https://www.facebook.com/events/2303974969625768

Otwarcie bram EE: 17:00  Otwarcie bram: 17:30

Partnerami oraz patronami wydarzenia są: Hot Magazine Szczecin, Hiphopheadz.pl, Hip-Hop.pl, Stoprocent, Follow me, Agencja Koncertowa Premiera, West Side Polska, wSzczecinie.pl

FRU
Igi przed SŁONIEM! Pozdrawiam twórcę tego dzieła, kurwa brawo.
śmieszny jesteś
ile ty masz lat dzieciaku że trzeba ci to tłumaczyć? 7? 8?
FRU
Haha no proszę, wytłumacz mi jak coś takiego w ogóle może mieć miejsce ? Dla Ciebie zdaję się jest logiczne. No dajesz
jprdl
zabson? jakies zarty

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>