Malik Montana zaskakuje listą gości - wśród nich Eldo i Bedoes!

Powiedzieć, że to zaskoczenie, to jak nie powiedzieć nic. Im bliżej premiery najnowszej płyty Malika Montany, tym więcej szczegółów dostajemy, a najświeższym z nich jest tracklista krążka. Raper zaprosił głównie gości z zagranicy, natomiast znalazły się też rodzime akcenty, a wśród nich znalazł się sensacyjny featuring Eldo!

Jak się również okazało Malik nie zapraszał na płytę Eldoki całkowicie w ciemno, ponieważ jak ujawnił zaproszony na płytę raper, Panowie poznali się, kiedy to Malik skończył 12 lat. Oprócz Warszawiaka, na "Import/Export" trafił numer z Bedoesem i tu już zaskoczenie jest nieco mniejsze. Oprócz tracklisty, raper udostępnił także klip do numeru "Mona Lisa", a cały materiał będziemy mogli sprawdzić już niebawem - premiera krążka 27 września.

Pełną tracklistę oraz okładkę albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Malik Montana - Mona Lisa (prod.by Dio Mudara)

polski rap gówno
zobacz Eldoka na wolno, Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną, Gotów do walki jak lobo i tak jak cop robo, Oczyszczam miasto ze... z pustą głową, A więc zobacz jak na wolno Eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana, Zobacz Eldo cały czas się stara no bo Obrońcy Tytułu zniszczą, Każdego kto fika z pustą głową, zniszczę wszystkich zobaczysz, Eldo miasto wyczyści z tych którzy są nie najsys ale worst,Leżą na podłodze zobacz Eldoka zniszczy,Przejedzie po nich tak jak walec, zniszczę, zostawię cie sępom, Eldo prezidento zobacz tak jak na kubie Fidel Castro, Nigdy nie skończę bo cały czas mikrofon włącze, Nikt mi go nie odetnie, zobacz Eldoka więc zobacz teraz sprawdź tu, W programie skład Erdo i Red zobacz więc na wolnych majkach, Nigdy to nie kończy sie, a Eldo pozdrawia wszystkich Pis Joł
S.H
Kurwa ale sobie wtedy wbił gwoździa w materac. Mimo to szacun za lirykę, klimat, Grammatik, melancholię i autentyczność.
Podkurwiony Nigeryjczyk
Według mnie na pustej głowie się potknal i zestresowal, po tym w zasadzie nie mógł skleić już żadnego rymu, więc pierdolił od rzeczy! A dlaczego? W tamtych czasach rządziły gangi w Stanach... dla Wiggasów z Polski, udzianych w kolorowe i przede wszystkim mocne pancerze - typu ortalion - agresja gangów i napięcie pośladków na słowo "czarnuch", miały bardzo silnie inspirujący wpływ na ich młode umysły. Taki Eldo... zwykły chłopak, który nie widział świata bez pociągów, przeżył traume. Trauma ta była spowodowana strzelaniem do kolegów, od tamtej pory cierpi na ataki napięcia pośladkowego. Mimo złego stanu psychicznego, Eldo wciąż szuka rozwiązań na jego polepszenie. Stara się być dobrym człowiekiem, nieustannie szerzy pis i lubi witać się z ludźmi joł

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>