Malik Montana z nowym singlem - gościnnie Bonez MC i Milionair!

Od samego początku, kiedy tylko Malik Montana zakorzenił się w świadomości polskiego słuchacza, widać że działa z wielkim rozmachem, którego pozazdrościć może mu wielu naszych raperów. Jeszcze rapując wyłącznie po angielsku zaliczył współpracę z Fat Trelem, Jadakissem, czy A-Mafią, a już gdy zyskał większą rozpoznawalność w naszym kraju, zaliczył wspólny kawałek chociażby z Mr. Polską.

Wydaje się jednak, że dzisiejsza premiera może być czymś wnoszącym temat na kolejny szczebel. Oto w nowym singlu, zwiastującym nadchodzący album Malika Montany usłyszymy samego Boneza MC, członka bodaj najpopularniejszej rap grupy w Niemczech - 187 Straßenbande!

Kim tak naprawdę jest Bonez MC? Obecny na scenie od około 2008 roku, zgarniający jedną nagrodę za drugą, sale koncertowe pękające w szwach, milionowe wyświetlenia na YouTube, ponad sto tysięcy sprzedanych kopii ostatniego albumu z RAF Camorą. Bonez MC jak i jego ekipa to obecnie gwiazdy światowego formatu, które doceniają również za Oceanem (rok temu klip GZUZ'a "Was Hast Du Gedacht" został wrzucony na popularny kanał WorldStarHipHop, dziś ma 42 miliony wyświetleń).

"7 5 0" wyprodukowane przez Olka, gdzie gościnnie udzielił się również Milionair zapowiada nadchodzącą płytę Montany, którą można zamówić już w preorderze. Sądząc po ostatnich ruchach, to pewnie jeszcze nie koniec niespodzianek, jakie przygotował dla nas członek GM2L.

Malik Montana feat.Milonair,Bonez Mc - 7 5 0 (prod.by OLEK)

 

Anonim
Dobrze wiem kto to Bonez MC tylko dlaczego z takimi wackami nagrywa. Malik chyba dom zastawił żeby ten feat załatwić.
Odb RIP
Ten malik jest strasznym lakiem ale robi to co jest teraz na topie, a bonez lirycznie z tym jego coco jumbo nie jest wcale lepszy, co innego RAF

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>