Bedoes i Lanek - wspólna płyta w drodze

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-28 12:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Po dwóch głośnych i świetnie przyjętych przez słuchaczy albumach Bedoesa z Kubim Producentem, czeka nas przerwa od współpracy wydawniczej obu Panów. O tym, że Kubi przygotowuje się do wydania krążka "+18" to już wiemy od jakiegoś czasu, a teraz dostajemy zapowiedź, że i Bedoes pracuje nad nowymi rzeczami.

Zabson1

[Powyżej nasza rozmowa z Żabsonem na gali Popkillery 2019]

A będą to rzeczy, które raper tworzy wspólnie z naczelnym producentem SBM Label, czyli Lankiem. Bedi potwierdził na swoim instastory, że Panowie mają już gotowych 15 kawałków i w zasadzie, gdyby chcieli, to mogliby cały projekt puścić już teraz, natomiast planują oni dograć jeszcze więcej numerów, by mieć z czego ułożyć finalną tracklistę. Niemniej jednak, można chyba śmiało założyć, że album Bedoes x Lanek ukaże się raczej prędzej niż później, a zapewne jednym z numerów, które trafią na projekt jest "Michelangelo" nagrany wspólnie z Pressą.

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy wspólny projekt od chłopaków, bowiem w 2014 roku, puścili oni 6-trackową EPkę "2114".

Tagi: 

KMND
Mam nadzieję, że kolejne numery z albumu będą o wiele lepsze od pierwszego singla, jakim jest Michaelangelo, bo ten numer odstaje w złym kierunku od poprzednich numerów Borka jak i Lanka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>