Paluch o "Karmagedonie": "Tede powiedział to, o czym każdy milczał"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-15 12:33 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Głośno w ostatnich dniach o nowej płycie Tedego i Sir Micha, na której znajdziemy sporo rozliczeń ze środowiskiem rapowym. Teraz swoją opinią o krążku podzielił się Paluch, dopiero co wybrany przez gremium Popkillerów raperem roku.

"W niektórych kontrowersyjnych kawałkach powiedział to, o czym każdy wiedział w środowisku, ale każdy milczał. Myślę, że odbiorcy Tedego będą zadowoleni" - napisał Paluch na swoim Instastory w trakcie Q&A z fanami.

***

Rozmowa z Żabsonem zaraz po gali Popkillery 2019

Zabson1

Tagi: 

Paluszakpluszak
Pucuj się paluszak a nie hahaha
Anonim
Kciuk jak zwykle zachowawczo bo jeszcze nie wie co mu się bardziej opłaca. Szkoda że z pede się dogadał bo kiedyś go cisnął i ciekawe co wieprz by mu na karmagedonie powiedział. To fałszywa kurwa, dopiero obserwując jego ostatnie zachowanie załapałem że wtedy jak miał problem z impotentem to chiał się rychowi podlizać i tyle.
Paul
flow, poziom lyriczny jak i te punche na poziomie nastolatka, jak zawsze , a taki utalentowany raper to propsuje :)
Malin
Paluch utalentowany? Człowiek jedno flow
bambucz
paluch ?? jak upośledzony pseudorapuje
S.H
Gardzę wami, jebani komentatorzy, znawcy tematu. Patrz jeden z drugim co osiągnęliście w życiu ? Wielki kutas zapewne. Banda pierdolonych nieudaczników, którzy swoje frustracje wyrzucają w internecie. Zrób coś kurwa jeden z drugim niech twoja dupa o ile ją masz, a pewnie nie masz poczuła się jak przy facecie, a nie piździe w necie co mu się kleją przyciski od klawiatury. Tfuuu ludzie NIKTY
prawda to
popieram mocno!
E.K
Dokładnie, pizdy aby narzekają na wszystko. Każdy z was chciałby mieć tyle co Paluch, ale że wam gul jak popierdolony skacze to zostawicie to dla siebie.
Tedzik
Kciuk tutaj pisze i zarazem sam sobie odpowiada - jak to możliwe ?.. a właśnie tak - żenada ... disss
ubbbj
Jak Peja był na topie i większość słuchaczy go popierała to Paluch pucował berło penerowi, jak teraz Tede jest bardziej na świeczniku i ma więcej poparcia u gimbów w internecie to Paluch jest za nim. Jebać całe to zakłamane środowisko.
Flavor
Popieram ziomek!
sghh
obiektywnie
Immortal Tech
Dokładnie jak wyżej, niech mu jeszcze obciagnie, a Paluch jest momentami dobry jak wzoruje się na Francji, inaczej zero techniki i kompleksy
sghh
przeciez oni wszyscy czesto zżynajątechniki rymowania bity i tak dalej , trzeba dobrze poszperac w internecie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>