Peja x Young Igi - Popkillery 2019 Podcast

video
dodano: 2019-04-18 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Poprzez galę Popkillery 2019 mamy nadzieję ukazać siłę zjednoczonego środowiska hip-hopowego - środowiska, które zawiera w sobie różne pokolenia, różne spojrzenia na świat, różne muzyczne klimaty. Zamiast gryźć się i kłócić lepiej dostrzec siłę tej różnorodności i porozmawiać o tym, jak na różne aspekty patrzą osoby z różnych "krańców" sceny.

W związku z tym mamy przyjemność zaprezentować Wam wyjątkowy podcast, a w nim 45 minut rozmowy Peji i Young Igiego oraz wymiany spojrzeń na hip-hopową scenę, współpracę między pokoleniami czy zmiany zachodzące przez lata... Tym razem Mateusz ograniczył się do roli moderatora, a materiał różni się od standardowych wywiadów, to po prostu rozmowa dwóch muzycznych pasjonatów z różnych pokoleń.

Video zarejestrowaliśmy na planie teledysku do numeru "Nie bądź zdziwiony" autorstwa Peji, Young Igiego i Kaza Bałagane - promujący płytę "25_godzin" klip ukaże się już jutro.

Przypominamy też, że głosy na swoich faworytów do statuetek Popkillery 2019 oddawać możecie już tylko do najbliższej środy. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 8 maja w Warszawie w Teatrze Capitol i będzie można zobaczyć ją w transmisji na żywo na naszym kanale YT, zaraz po gali zapraszamy też na afterparty w Clubie Capitol.

#dowhatmovesyou

Zdjęcia: Young Sandi
Montaż: Patryk Mroczek

Peja x Young Igi - Popkillery 2019 Podcast

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>