Tau odrzucił zaproszenie od Quebonafide po rozmowie z egzorcystą

W piątek ukazał się album "Egzegeza: Księga Pszczół", będący swoistym łącznikiem między historią Medium i Tau - jak mówił nam w wywiadzie sam raper, płytę tę stworzył właśnie z myślą o starych fanach Medium. Przy okazji jednego z livestreamów przed premierą płyty Tau zdradził natomiast, że dostał kiedyś zaproszenie do wspólnego numeru od Quebo - i nie skorzystał z niego.

"Quebonafide zaproponował mi featuring. Po konsultacji z kapłanem egzorcystą zrezygnowałem." - zdradził kielecki raper i dodał: "Pozdrawiam raperów chrześcijańskich, którzy mówią o Chrystusie, którzy chwalą Chrystusa, którzy głoszą dobrą nowinę, którzy oddają cały swój czas dla Chrystusa, którzy codziennie głoszą o nim na swoich social mediach, wrzucają grafiki i kawałki. Walczą o rodzinę, walczą o czystość, walczą o Ewangelię, są żołnierzami Chrystusa". Video z wypowiedzią znajdziecie na dole artykułu.

Poniżej za to nasz opublikowany w piątek wywiad, a w nim rozmawiamy z Tau o tym dlaczego reaktywował ostatnio profil Medium, jakie niebezpieczeństwa towarzyszyły mu w pracy nad albumem, a także co zmieniło się w jego życiu przez ostatnie lata. Rozpakowaliśmy również na wizji "pszczele" wydanie specjalne płyty, które robi naprawdę duże wrażenie.

Tau - wywiad: "Egzegeza" to płyta głównie dla fanów Medium

Tau: feat z Quebonafide upadł przez egzorcystę

Tagi: 

Swl
Ja myślę że ten tau to jest nawiedzony...
Niedzban
Jest on dzbanem.
MZ
Jak nie Tau, to może Medium się dogra? xd
biedny człowiek
mania natręctw nie jest niczym dobrym i można się z nią naprawdę źle czuć
Bozia
Gosc co za plasteline zamiast mozgu ma xddd 13 apostol
beka
dobrze zrobil kurwa ja po konsultacjach z heteroseksualistami też odrzuciłem takie zaproszenie
Dreamville
A jak Lecrae nagrywa z Ty dolla sign, waka flocka flame czy wieloma innymi mainstreamowymi to znaczy że to nie jest ok? Szkoda że Tau dokładnie nie wyjaśnił dlaczego odrzucił tą propozycję.
incoG
Nie zdziwiłbym się jakby typ się tasował pod TV Trwam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>