Tau - wywiad: "Egzegeza" to płyta głównie dla fanów Medium

video
dodano: 2019-03-15 14:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Ukazująca się dziś przepięknie wydana "Egzegeza: Księga Pszczół" to projekt, który Tau określił niedawno swoim "dziełem życia". Dlaczego? Z kieleckim raperem rozmawiamy o tym dlaczego reaktywował ostatnio profil Medium, jakie niebezpieczeństwa towarzyszyły mu w pracy nad albumem, a także co zmieniło się w jego życiu przez ostatnie lata. Rozpakowaliśmy również na wizji "pszczele" wydanie specjalne płyty, które robi naprawdę duże wrażenie.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Tau - wywiad: "Egzegeza" to płyta głównie dla fanów Medium

Stanlej
Czy mi się wydaje czy dźwięk z kamery zamiast z mikrofonu?
Twu
Tau mistrz dawno nie wyszła tak spojna i zajebista płyta z przekazem
Tede król najlepszy
"Przekaz to przekaz o tym, że masz przekaz" ~ Jacek Graniecki
Anonim
O kvrwa ale wybitny wręcz wers, kmina jak tolkiem, bez geniusa się nie obędzie. Weź już wypierdalaj pajacu bo wstyd tu tylko robisz. Sajko niedojebanego impotenta się znalazł.
Tede król najlepszy
Naucz się pisać frajerze, później się wypowiadaj. A teraz psie czekaj na płytę roku KARMAGEDON i jak Tedas zniszczy twoich idoli ;)
Anonim
Karmagedon a co to? Jakiś nowy lek na impotencję? Teda jedyne co zniszczył to swój łeb, godność i pałę która już mu nie staje od mefedronu.
Tede król najlepszy
[komentarz usunięty]
Mediumowicz
Z całym szacunkiem, ale Egzegeza do mnie, jako wieloletniego fana Medium, kompletnie nie przemawia. To nie ten klimat, nie te bity. Pozdro
Folderman
Może nie do końca mediumowe brzmienia ale raczej jego ewolucja na wyższy poziom, wysoka jakość brzmienia produkcji oraz ciekawa historia która sprawa ze dobrze się tej płyty słucha, płytę oceniam 10/10 Bardzo świetny materiał
polski rap gówno
kau
Grześ
A ja Grześ

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>