Sokół zdobywa Platynę za solo! Specjalny koncert na Śródmieściu

Pierwsze solowe wydawnictwo Sokoła w ciągu pierwszego tygodnia od premiery uzyskało nakład 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Oznacza to status platynowej płyty. Sokół ogłasza także drugą datę warszawskiego koncertu z “Pierwszej Solowej Trasy’, który odbędzie się 14 kwietnia w warszawskim kinie Luna.

Pierwszy solowy album Sokoła to dla fanów materiał, na który warto było czekać. Świadczą o tym zarówno pełne zachwytów recenzje, jak i liczba sprzedanych płyt. Materiał już w preorderze osiągnął status złotej płyty, a już tydzień po oficjalnej premierze wydawnictwo “Wojtek Sokół” uzyskał sprzedażowy status platynowej płyty.

Sokół - Chcemy być wyżej (Live @ Hemp Gru XX)

Już za kilka dni pierwsi słuchacze Sokoła będą mogli sprawdzić jak nowy materiał artysty wypada na żywo. 2 marca rusza „Pierwsza Solowa Trasa”, czyli trasa koncertowa promująca album. Wojtka Sokoła będzie można zobaczyć i usłyszeć w 15 miastach. Bilety na wszystkie koncerty są już wyprzedane, na czele z wydarzeniem w warszawskim Palladium, na które bilety zniknęły w zaledwie kilka godzin. Trasę oficjalnie zamknie finałowy koncert, który odbędzie się w przestrzeni Kina Luna w Śródmieściu Południowym, symbolicznej dla muzycznych początków Sokoła części miasta. W specjalnie zaaranżowanej na ten dzień sali kinowej, fani rapera będą mieli okazję zobaczyć występ, który zostanie wzbogacony o niezwykłą oprawę wizualną, opartą o materiały archiwalne zebrane przez artystę w ciągu 20 lat jego działalności muzycznej, a jeszcze przez tydzień spacerując po Warszawie, oglądać można afisze na przystankach autobusowych, z wyborem klasycznych cytatów z utworów Sokoła. Bilety na specjalny koncert zamykający trasę promującą album “Wojtek Sokół” będą dostępne w sprzedaży od południa na platformie Going.

PS. Chcesz zadać pytanie Sokołowi z okazji z okazji wydania płyty "Wojtek Sokół"?

W związku z premierą tego wyjątkowego albumu spotykamy się też na wywiad w ramach wyjątkowego odcinka cyklu Spot-Talk w sklepie Distance.pl przy ulicy Marszałkowskiej 72. Dlaczego wyjątkowego? A no bo tym razem odbywającego się bez udziału publiczności, w bardziej kameralnej atmosferze sprzyjającej głębszej dyskusji nad pierwszym solowym krążkiem w dorobku warszawskiego MC... Jednak wciąż z Waszymi pytaniami, które są niezmiennym elementem cyklu!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś od Sokoła to napisz w komentarzu poniżej - w trakcie rozmowy zajrzymy tu i zadamy najciekawsze z pytań!

Sprawdź też:

Sokół obwiózł nas Range Roverem i puścił płytę przed premierą - relacja

Sokół "Wojtek Sokół" (Przesyłka Polecana #3) - płyta i kawał historii

Sokół zdradza kto miał kluczowy wpływ na jego płytę

Sokół, Taco i PRO8L3M nie pasują do siebie? Przypomnijmy wspólne numery

Sokół zdradza jak powstają jego storytellingi...

Sokół: "Nowy słuchacz jest zupełnie inny, a raperzy inaczej nastawieni"

JoahimB
Pozdrawiam. 1. Pamiętam zajawkę na Słowian, Panslawizm na długo przed sukcesem Donatana, czy to kawałki na tpwc czy seria ubrań straight slavic flavour. Zainteresowanie wygasło czy miało to związek z sukcesem Donatana i nie chciałeś być z tym kojarzony? I w tym temacie czy śledzisz odrinę lub inspiruje Cię rap czy twórczość rosyjskojęzyczna? 2. Co dalej z muzycznym Prosto?
Piotrk
Jakie plany wydawnicze ma PROSTO w najbliższym czasie?
Mikus
Czy śledzisz weteranów hip-hopu z USA? Jakie jest Twoje zdanie na temat DETOXu Dr.Dre. Czy słyszałeś mase niewydanych utworów z tego projektu? I kto jest według Ciebie lepszym producentem: Dj Premier czy Dr.Dre?
Mikus
Czy moglibyśmy dostać listę książek jakie są w Twoim mieszkaniu?
pytanko
czemu Artur Rojek wydając swoją pierszą solową płytę, robi taki album że chwyta za serce, uzewnętrznia swoje emocje, obnaża duszę a polscy raperzy, którzy mają już dorobek, mogą tylko rapować o tym, jak ciężko jest być sławnym i jakie to męczące kosić ogromny sos i być gwiazdą?
public enemy
Czy inspirujesz się poezją ? Jeśli tak to jakich autorów preferujesz ?? Czy miewasz długie przestoje w pisaniu, np. z powodu braku weny inspiracji, co wtedy robisz, jak sobie radzisz by przełamać te chwile ?? Czy nadal w twojej duszy gra oldschool rap ? Czy kiedyś nagrasz coś w stylu dawnych lat ? Z jakim artystą zza oceanu nagrałbyś utwór ?
s.
Dzwoniła Magda Ogórek, zaśpiewa chórek?
Anonim
Czemu jednak ,,jeszcze nie zgred, już nie małolat" skoro w oryginale miało być ,,jeszcze nie pezet, już nie małolat''?
TurboDzban
Kiedy nowa płyta?
Gość z Wrocławia
Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że kawałek Dr. Dre - Hey Young World, to największy niewydany banger, który przebija Still Dre?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>