Sokół zdradza, że... już kiedyś wziął się za solówkę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ponad 20 lat kariery Sokoła obfitowało w duety - chwilę po premierze pierwszej solówki raper zdradził jednak, że kiedyś wziął się już za album sygnowany stricte własną ksywką i prawie go skończył. Dlaczego finalnie nie ukazał się w tej formie?

Sokół rozbija samochody i zamyka centrum Wwa? Za kulisami klipu "Zepsute Miasto"

[Sokół rozbija auta i zamyka centrum Warszawy - czyli wspominamy kulisy klipu "Zepsute miasto"]

"Pierwszy raz chciałem nagrać solówkę po WWO, dlatego też ta płyta nazywa się Sokół featuring Pono bo to była moja solówka, którą miałem już prawie nagraną, bez dwóch kawałków. W pewnym momencie stwierdziłem, że Pono może Ty się do niej dograj i się dograł (..)" - zdradził Sokół w rozmowie z Numer Razem (video na dole artykułu) i dodał: "Nie wiem tak naprawdę dlaczego nie zrobiłem tej solówki, ja lubię z kimś pracować, nie miałem też jakiegoś ciśnienia by robić solową karierę ale z drugiej strony przed samym sobą było mi głupio, że nie mam solowej płyty, więc już po prostu wypadało"

Założyciel Prosto ujawnił też, że prace wcale nie ciągnęły się latami: "W przeciągu ostatnich kilku miesięcy zamknąłem tę płytę w znacznej większości. Tak naprawdę ja nic nie robiłem przez te lata, ludzie myśleli, że ja pracuję, główkuję a ja po prostu zbierałem materiały."

Sprawdź też:

Sokół obwiózł nas Range Roverem i puścił płytę przed premierą - relacja

Sokół "Wojtek Sokół" (Przesyłka Polecana #3) - płyta i kawał historii

Sokół zdradza kto miał kluczowy wpływ na jego płytę

Sokół, Taco i PRO8L3M nie pasują do siebie? Przypomnijmy wspólne numery

Sokół zdradza jak powstają jego storytellingi...

Sokół: "Nowy słuchacz jest zupełnie inny, a raperzy inaczej nastawieni"

Sokół - Chcemy być wyżej (Live @ Hemp Gru XX)

Sokół w Czwórce | Wywiad

Tagi: 

o ja cie...
Sokół to musi być bardzo zestresowany, ciągle spięty i wydygany bo taką muzykę dla samobójców robi. Te jego kawałki są takie ponure, gorzkie i zamulające. Masakra. I za dużo używa takiego knajackiego języka. Dopiero jak zerknąłem na rap geniusa to zrozumiałem część tekstów. Tak nie powinno być, że potrzebne są tłumaczenia tekstów bo samie w sobie są niezrozumiałe. To jest słabe. Zwłaszcza, że głównymi odbiorcami rapsów Sokoła są studenciaki i metroseksualna hipsterka. Bo koleżkowcy z ulicy, ci prawdziwi a nie jacyś podrabiańcy, nie słuchają rapsów bo wiedzą, że to w większości farmazony.
Dariusz
"damskie się nie liczą, więc nawet krzycząc dla nas zawsze ty będziesz siedział cicho "
PZN
Nie wiem czego tam nie rozumiałeś. Chyba, że jesteś z powiedzmy Poznania, to się zgadzam, bo Gouda czy Cierp moga być nie znane.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>