Sokół zdradza kto miał kluczowy wpływ na jego płytę

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-11 19:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już w piątek premiera płyty "Wojtek Sokół", z tej okazji raper rzucił trochę światła na to, kto w procesie powstawania płyty grał kluczową rolę...

"Premiera mojej płyty już w piątek a ja korzystając z okazji chciałbym podziękować osobie bez której ta płyta nie tylko miałaby inny kształt, ale poprostu byłaby o połowę krótsza, albo w ogóle by jej nie było. Rafał Grobel, bo o nim mowa, to postać wyjątkowa. To producent wykonawczy mojej płyty, mój wspólnik z wydawnictwa Most, serdeczny kumpel i chodząca muzyczna encyklopedia. Spiął ten projekt, był głosem rozsądku i bardzo ważnym elementem burz mózgów. Miał ewidentny, widoczny i słyszalny wpływ na jakość tej płyty. Dziękuję." - napisał raper na swoim profilu.

Poniżej przypominamy też opublikowaną kilka dni temu perełkę znalezioną w naszych archiwach - czyli relację z planu najdroższego klipu w historii Prosto, "Zepsutego miasta" nagranego przez Sokoła i Marysię Starostę na bicie DJ-a Premiera:

Sokół rozbija samochody i zamyka centrum Wwa? Za kulisami klipu "Zepsute Miasto"

:D
Szacun Sokoł miło, ale myśle że warto też dodać Klip KPSN "Światła na mnie" ? czy poprostu żadnego klepaka z tego tytułu nie dostaniecie? Do roboty paparuchy zamiast bawić sie w Pudelka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>