Sokół ogłasza: "Poszło Złoto w preorderze"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-24 19:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Nadciągająca solówka Sokoła okryta jest sporą tajemnicą - nie przeszkadza to fanom, którzy błyskawicznie wykupują bilety na trasę koncertową (Warszawa wyprzedała się w kilka godzin), a także nakład preorderu. Wczoraj Sokół oznajmił co zawiera wersja deluxe - dziś dodał, że całe 15 000 sztuk jej nakładu już znalazło nabywców!

"Przed chwilą, bez ujawnienia nawet jednego kawałka, poszła ostatnia z 15 tysięcy limitowanych wersji Deluxe mojego albumu. Dzięki waszemu zaufaniu - mamy złoto w preorderze.

Płytę od teraz możecie zamawiać w wersji standardowej na www.prosto.pl/wojteksokol
O północy niespodzianka" - czytamy na profilu rapera.

Przypomnijmy, że wczoraj Sokół zdradził: "Wszyscy którzy kupili limitowaną wersję Deluxe mojej płyty ze strony Prosto w przedsprzedaży, oprócz dodatkowych kawałków na krążku dostaną wyjątkowy zin, który zabierze ich w podróż w czasie."

Pełną tracklistę, okładkę oraz szczegóły albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych. Poniżej przypominamy grafiki, które publikował Sokół wraz z ujawnianiem kolejnych utworów - a także zdjęcie limitowanego zinu.

Galeria

jprdl
Troche props ale w sumie jak to swiadczy o sluchaczach tego haipehaope, ameby którym można wszystko wcisnac byleby bylo ladnie opakowane
Anonim
No to coś jak ty kolo
Czemson
Napad na bankiet ma potencjał na mega storytelling.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>