Eldo ogłasza nowy album i zaskakuje tytułem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-18 11:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pisaliśmy Wam o tym, że Eldo przypadkiem zdradził w dyskusji powstawanie nowej płyty. Teraz ogłosił to oficjalnie i zdradził zaskakujący tytuł!

[Powyżej przypominamy jak Eldoka oceniał swoją dotychczasową dyskografię]

Podczas gdy ostatnie albumy nazwane "Chi" i "Psi" zapowiadały zbliżający się koniec kariery (to przedostatnie litery greckiego alfabetu), podobnie jak wypowiedzi Leszka w wywiadach, to krążek nazywać będzie się nie "Omega" a... "Alfa". Czy to jedynie zabawa nazwami czy też Eldoka złapał nową energię do nagrań? "Zaczynamy:)" - napisał na swoim Instagramie, a my nie możemy doczekać się już efektów!

Zaczynamy:) #alfa2019 #eldo #eldoka #eldoeternia #eternia

Post udostępniony przez Eldoka (@eldoka79)

Tagi: 

JonJon
Czy Wy kopiujecie sobie od siebie z Glamrap wszystkie artykuły, czy tylko jakąs część ustaloną?
Sekend
W większości artykuły pisze menago wytwórni i wrzuca każdemu portalowi to samo. Leniwe portale nie dodają nawet słowa od siebie. Tak to działa.
spoko
Mam już niestety tylko szczątki nadziei, że Eldo jeszcze raz sobie to wszystko przemyśli i jednak zdecyduje się cokolwiek nagrać w niepowtarzalnym klimacie z Noonem i np. Juzkiem, Eisem, Pezetem, bez żadnej spiny, żeby to było normalnie nawinięte jak kiedyś (technicznie oczywiście pewnie lepiej), myślę, że te kawałki mogłyby być niezłą przeciwwagą do obecnie szeroko serwowanych nowoczesnych brzmień bez dojrzałych treści i przez to mogłoby to chociaż na chwile rozpierdolić

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>