Peja krytykuje reakcję fanów na foto Decksa z Tede

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-02 16:01 przez: Kontakt (komentarze: 7)

W przeddzień Śląskiego Rap Festivalu DJ Decks przypomniał na swoich profilach archiwalne zdjęcie z Tede, co wywołało burzę w komentarzach - ostre wpisy pojawiły się także na grupie SLU Gang, na co zareagował Peja...

"Udostępniliśmy post jednego z grupowiczów odnośnie zdjęcia sprzed lat – był na nim Daras z Jackiem. Post został usunięty po tym jak zobaczyłem skalę patologii w komentarzach z autorem posta włącznie. Myślałem, że trudne tematy też mają prawo bytu na tej grupie i że możemy o wszystkim podyskutować, dlatego nie udaję, gdy wrzucacie również te gorące newsy – co jakiś czas je publikując. Kiedy wchodzisz do naszej grupy – wyraźnie cię informujemy – szanujmy się! Szanujmy wypowiedzi innych – jesteście moimi fanami? Fanami SLU? Fanami tego co robiłem z Aciem? Również, a może przede wszystkim czasów, który spędziłem z Darasem? Uszanujcie to proszę. Owszem, mógłby się teraz ktoś znaleźć i odpisać: nie trzeba było zatwierdzać posta… Jesteśmy w większości dorośli – również i ja jestem ciekaw waszej opinii na wiele spraw. Również tego typu. Nie wrzucamy postów po to, by przyjmować ataki (na mnie) lub obcować z jadem na taką skalę jak w/w poście. Tyle się mówi o hejcie i co? Jeśli ktoś mocno ubliża, to czym się różni od tych, którzy robią to na co dzień, nie będąc członkami tej grupy? (...)

Cieszę się, kiedy bierzecie mnie w obronę, gdy rzeczywiście szkodzi mi ktoś nieprzychylny – również wtedy ktoś publikuje o tym post i nie mam problemu, żeby wam to pokazać – zresztą dobrze znacie treść wszystkich tych newsów. Jednak publikując post z Darasem, miałem nadzieję, że jeśli padnie krytyka, będzie ona wyrażona w sposób konstruktywny. Skłamałbym mówiąc, że nie miałem świadomości, że mu się oberwie gdy to opublikujemy. Wystarczyło zerknąć co wydarzyło się na jego stronach społecznościowych. Tak czy siak Waszą opinie znam. Jestem przy okazji więcej niż pewien, że gdyby hipotetycznie doszło do zgody z Tedasem, to byście mnie zwyczajnie zaj**ali. Inna sprawa, że nie potrzebowałem tego typu przykładów, żeby być tego świadomym. Inna sprawa, że godzić się nie zamierzam. Należy się szanować. Ale też szanować samego siebie. Amen. Zdjęcie z Tedasem też mam, ale wolę wstawić z Darkiem z czasów, kiedy to co robiliśmy wspólnie miało dla nas obu jednakowe znaczenie." - napisał Peja załączając foto widoczne powyżej i dodając "PS. Szczerze mówiąc to czekałem na update tej foty – tzn. że Daras wrzuci aktualne ze Spodka, kiedy grali na wspólnej imprezie:)"

Zdjęcie Decksa i Tede znajdziecie w poniższej galerii.

Galeria

Tagi: 

incoG
A co na Wspólnej u Romana? Przestał już chlać?
KubanKBN
To pokaż Rychu klasę i pogódź się z Tede. Jeśli pierwszy wyciągnąłbyś do Tedasa rękę to przywróciłbyś moje dobre zdanie o Tobie i pewnie nie tylko moje...
:D
Beefy o wiele grubsze w rapie US kończyły sie pioną. Ale w polsce to strzał samobójczy... niestety... Peja vs Tede to tak naprawde pierwszy mainstreamowy beef który doprowadził do rozłamu na scenie... do dziś skutki są widoczne i rozlegają sie na innych podłożach... choć w innej otoczce... Wolałbym podanie sobie chociażby piony Peja i Decks chociażby by zamknąć japy zwolennikom teorii zakończenia wspólpracy między nimi. Elson.
jprdl
No skoro pener świruje takiego dojrzałego to powinien uczciwie przyznać że w beefie z Tede to Jaca miał rację i w ogóle jako jedyny miał jaja zabrać głos w sprawie tej kurwa patologii w zielonej górze
dixD
jakby Peja się przyznał, że Knur miał rację, to TDF musiałby się przyznać, że po pierwsze jest ćpunem, a po 2gie, że ten beef wciągnął go na dno rap sceny na wiele lat :)
S.H.
Ty jesteś na poziomie Ewy Kopacz.
Immortal Tech
Tede poniósł masakryczna klęske po tym beefie, gdyby nie dzieciaki, które w tamtych latach miały po 8 lat, to tede nie dostałby drugiej szansy. U większości fanów rapu ze starszych pokoleń został skreślony. Świat się zmienia szybko i trzeba się przystosować ale w dalszym ciągu uważam, ze tede został psychicznie zniszczony, nie trzeba być psychologiem, żeby to widzieć. Szanuje obu ale nie jestem fanem Peji.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>