Eldo: "Bedoes to moje nowe wcielenie"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-01 21:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Wczorajsze zaskakujące ujawnienie Eldo jako kolejnego gościa na płycie Bedoesa i Kubiego Producenta spotkało się z krytyką części słuchaczy warszawskiego rapera. Współtwórca Grammatika odniósł się do tego w emocjonalnym komentarzu.

"mogę wszystko stracić"......ludzie....to jest jeden z najlepszych teksciarzy na scenie, mega wrazliwy czlowiek z piekna swoja bajka....wezcie oddech i po wdechu troche poczujcie.....i to tyle, nie grama nie rozumiecie mnie jesli dla was problemem jest to ze nagralismy numer....i wyrzuc eternie jesli cos ci przeszkadza, ten chlopak to moje nowe wcielenie....Bedi, jestem z Tobą!!!!!" - napisał Eldoka na swoim fanpage'u, załączając numer "Gang, gang, gang".

Eldo pojawi się na płycie "Kwiat Polskiej Młodzieży" we wspólnym numerze z Białasem. Przypomnijmy, że Eldo propsował wcześniej Bedoesa w naszym wywiadzie na 20-lecie, za to członek SB wymieniał go na swojej wymarzonej liście albumowych gości.

Komentując tę współpracę Bedoes dodał "Eldoka zaskoczy. Nie ma na płycie słabych wersów. Nie zaprosiłbym Eldo tylko dlatego, że to Eldo. Przej*banie nawinął i jeszcze wszyscy się zaskoczycie"

Eldo ocenia swoją dyskografię - ranking na 20-lecie! (Popkiller.pl)

Eldo: "Quebonafide to właśnie ten hip-hop, o który walczyłem" (Popkiller.pl)

Tagi: 

RED
Zobacz eldoka na wolno,  Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną, Gotów do walki jak lobo i tak jak cop robo oczyszczam miasto ze...(Smarknięcie) Z pustą głową. A więc zobacz jak na wolno eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana, zobacz eldo cały czas sie stara no bo obrońcy tytułu zniszczą każdego kto fika z pustą głową, zniszcze wszystkich zobaczysz, eldo miasto wyczyści z tych którzy są nie najsys ale worst, Leżą na podłodze zobacz eldoka zniszczy przejdzie po nich jak tak jak walec, Zniszcze, zostawie cie sempom,eldo prezidento, Zobacz tak jak na kubie fidel castro nigdy nie skończe bo cały czas mikrofon włącze, nikt mi go nie odetnie, zobacz eldoka więc zobacz teraz sprawdź tu, w programie skład, erdo i red, zobacz więc na wolnych majkach nigdy to nie kończy sie, a eldo pozdrawia wszystkich,  Pis jou
Gnur
Było śmieszne może z 6 lat temu...
RED
Łooooooooo.....
Słuchacz Niedzielny
Panie Leszku kochany...Bedoes jest jednym z najlepszych teściarzy na scenie ta?...WIDZIAŁEM BRZYDKIE SUKI WIDZIAŁEM ŚREDNIE SUKI WIDZIAŁEM KAŻDE...faktycznie...geniusz :)
xD
Hahaha
jprdl
Teoretycznie, skoro Młody Borek to Młody Eldoka, to Białas i Solar powinni go zacząć cisnąć tak jak niejednokrotnie cisnęli uszatka parę lat temu xD Propsy Leszek, pięknie obserwować jak truskulowemu fanbejsowi pęka dupsko i bełkocze o zdradzie ideałów xD
simon34
LESZKA MOCNO POPIERDOLIŁO
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Leszek zapierdol barana w ścianę.
Hejo
Leszek trolluje przeca. Albo przecpal koniczyne
Artur
tak też zrobię.. zostaje z eternią.. reszty już nie kupuje. to nie dla mnie te wasze rap polo
efefefe
Nie wiem co ci raperzy ćpają na stare lata, ale zamiast wołać żeby do gówno wyrzucić ze sceny to jeszcze przed tym jak sami zdechną zapomniani chcą rozjebać nasz HIP HOP - wypierdalać Eldo, Peja i inne dinozaury, was czas się skończył. Porażka te propsowanie antytalentów. Jeszcze tego guziora czy szpaka rozumie, ale nie jakieś jebanego banana youtubera, albo idioty co wykrzykuje coś i potem przeprasza pół sceny.
pfff
To się nazywa, szukanie sensacji pod własną promocje, oni na prawdę myślą, że to oni są Hip Hopem, i ich skamlenie o propsowaniu ścierwa zmieni ich zjebaną sytuacje eldo, rychu, i wszyscy propsujący ten syf zróbcie coś dla sceny i z niej zejdźcie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>