Pokahontaz "Z Innej Bajki" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-09 15:40 przez: MaxFloRec (komentarze: 3)

Dziś (9.10) o 14 na kanale MaxFloRecTV oficjalnie zaprezentowany został nowy utwór Rahima i Fokusa. „Z innej bajki” to 1. oficjalna zapowiedź następcy „REsetu”

Po wydanym pod koniec 2017 r. albumie „REsetRahim i Fokus postanowili nie robić sobie dłuższej przerwy od tworzenia. Właśnie ukazała się 1. propozycja zwiastująca 5. w karierze krążek grupy Pokahontaz. – Chcemy pójść za ciosem i nie czekać z wydaniem kolejnej płyty. Mamy dużo twórczej energii, którą zamierzamy przelać w nowe numery – zapowiada Rahim.

Dzisiejszemu singlowi towarzyszy teledysk zrealizowany przez ekipę GrubeFilmy.

Zdjęcia do wideoklipu powstawały na terenie Zamku Moszna na Opolszczyźnie oraz w Energylandii, czyli w największym parku rozrywki w Polsce. Za bit do utworu „Z innej bajki”, podobnie jak za cały poprzedni album Pokahontaz odpowiedzialny jest Magiera z White House. Nagrania zrealizowano w katowickim MaxFloStudiu, natomiast masteringiem zajął się DJ Eprom.

Nowość Pokahontaz możesz mieć już u siebie. Utwór w formie mp3 zamów pod adresem: https://bit.ly/2yllDC6. Od dzisiaj również we wszystkich największych serwisach streamingowych „Z innej bajki" jest do odsłuchania w wersji płytowej, wydłużonej o dodatkową zwrotkę.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Pokahontaz - Z innej bajki (official video) prod. Magiera WHR

Ono
Bardzo fajnie lekko klasycznie w zalewie szamba dla Dzieciaków naprawdę spoko numer.
naprawde?
ale naprawde? na koniu kurwa? co to jest w ogóle co drugi klip w tym roku to raper na koniu....
fat_mike
To proste. 4 lata temu kilku raperow w kilku teledyskach w Stanach mialo konie. Pomysl idiotyczny, pod wieloma wzgledami, wiadomo, wiec konie sie nie zadomowily. Tymczasem w Polsce, jeden z drugim rezyser klipu stwierdza: "o, mam pomysl - na koniu bedziesz rapowal!".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>