Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w wyjątkowej muzycznej akcji

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kooperację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Koncept ten jest ponadczasowy, co udowadnia zestawienie ze sobą pionierów gatunku o ugruntowanej pozycji – Sokoła i Pezeta oraz młodych i bardzo utalentowanych muzyków, których styl wciąż ewoluuje, a oni sami nieustannie poszukują nowych form ekspresji – Żabsona i Sitka. Zderzenie ich doświadczeń pokazuje, że pewne napięcia towarzyszyły młodym ludziom od zawsze, zarówno w roku 1998, jak i w roku 2018, co stanowi kanwę muzycznej współpracy, jakiej jeszcze nie było.

Kulminacyjnym momentem kooperacji czterech raperów będzie wyjątkowe wydarzenie zaplanowane na wrzesień, kiedy Sokół, Pezet, Żabson i Sitek zaprezentują efekty wspólnych działań. Artyści wybrali nawzajem utwory z własnego repertuaru, które zinterpretują w zupełnie nowy sposób. Przearanżowane wersje wraz z klipami będą miały premierę już w sierpniu. Zapowiedzią tych artystycznych aktywności są pojawiające się właśnie na rynku puszki z cytatami z utworów zaangażowanych raperów. Wrześniowe wydarzenie uświetni także udział czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej, którzy pojawią się w przygotowanym specjalnie na tę okazję programie, który zostanie zaprezentowany po raz pierwszy.

EB to pierwsza marka, która podkreśla w swojej komunikacji, że okres TYMCZASEM jest niezwykle istotny w życiu każdego człowieka i towarzyszył młodym od zawsze, za każdym razem zderzając się z oczekiwaniami społecznymi dotyczącymi stabilizacji i rozpisanego planu na życie" – mówi Michał Machaj, Kierownik marki EB.

s.
Czytacie to co piszecie?? "Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli nad wydarzeniem zaproszeni zostali artyści reprezentujący ten nurt i to zarówno ci, "
Zakatarzony Białas
Po chuj ta stękająca dziwka, którą Rondel uporczywie promuje?
TakSięTylkoPrzypierdalam
Wydaje mi się, że jedno z powyższych zdań powinno brzmieć: "...wydarzenie zaplanowane NA wrzesień..." chyba, że faktycznie zostało zaplanowane WE wrześniu, ale taka informacja jest zbędna. Pozdrawiam
JERGOLICHO DRON
Ale może kogoś to interesuje, że wydarzenie zaplanowano we wrześniu. Tylko którego roku? 2017, 2016, czy może wcześniej? Dla kogoś może mieć to istotne znaczenie.
Grammar Nazi
czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, ROZPOCZĘLI NAD WYDARZENIEM ZAPROSZENI zostali artyści reprezentujący ten nurt i to zarówno ci - co to KURWA za bełkot?! Czytacie co piszecie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>