RTN x Casanova 92 "I Know" - pierwszy singiel z debiutanckiej płyty producenckiej!

Każdemu kto ogarnia mocno polską g-funkową scenę ksywka RTN z pewnością nie jest już opcja. Młody producent z Lublina ma już na koncie niejedno udany bit i collabo osadzone w kalifornijskich klimatach i właśnie szykuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu, który ma zostać wydany latem, a my właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącego materiału.


Pod względem brzmienia „I Know” przywodzi nam na myśl najlepsze skojarzenia ze złotą erą g-funku, a wypuszczony właśnie teledysk dodatkowo podkręca gorącą atmosferę, przenosząc nas na zachodnie wybrzeże dzięki wersom młodego reprezentanta Los Angeles – 92, znanego wcześniej pod ksywką Casanova, który jest jednym z najciekawszych zawodników jacy pojawili się na horyzoncie w ostatnich latach i wystąpił gościnnie w nagraniu.

„Funktion” – bo tak nazywa się producencki krążek RTN’a, będzie zawierać 15 kawałków, na których gościnnie usłyszymy m.in. takie znane i zasłużone postaci amerykańskiej sceny jak Curren$y, Shade Sheist, czy Foesum, a z polskiego podwórka usłyszymy także po kilku latach nieobecności Beat Squad! Wszystkie bity od A do Z wyszły spod ręki RTN’a – a że umie on komponować na zawołanie laidbackowe petardy rodem z Cali, możecie się przekonać odpalając poniższy „Making Of” oraz Beat Tape:

Tagi: 

janker
niezle
Klaper
Supi
BIATCH
Mietek wraca na popkillera. Zajebiście :D
LITerowki
Bardzo dużo błędów stylistycznych, aż kuje w oczy ziom. A tak w ogóle to wywiad ze Spice 1 gdzie sie znajduje ? Bo miał być zaraz a od lat nie ma.
RTN
Przecież dwuczęściowy wywiad ze Spice 1 przeprowadzony przez Pawła jest już od bardzo dawna na youtube.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>