Drake "Nice For What" - teledysk

dodano: 2018-04-07 13:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po EP-ce "Scary Hours" i gościnnych występach u Trouble'a, N.E.R.D. i Blocboya, Drake wypuszcza teledysk ze swojego, nadchodzącego albumu, który, jak zapowiada, ma być dla Toronto. W klipie przewija się gwiazdorska obsada hollywoodzkich aktorek i modelek, jak Olivia Wilde, Zoe Saldana, czy Michelle Rodriguez. 

"Nice For What" to kawałek wyprodukowany przez Murda Beatz, Blaqnmilda, Corey'a Litwina i Noah "40" Shebiba, który sampluje klasyczne "Ex-Factor" Lauryn Hill, z jej albumu "Misseducation of Lauryn Hill".

Sprawdź najnowsze teledyski

Tagi: 

Anonim
Drake nie jest raperem, nie rozumiem hypeu na niego. Jest przechujowy tak samo jak Puff Daddy albo Kanye West. Kopalnia chĺamu...
Komsi
Kanye chujowy xDD No, ale co do drejka masz rację. Koleś cały czas zamula tym samym flow na dziesiątej płycie z kolei, na dodatek tekstów sam nie pisze to już beka ostateczna
Call Me Joey I'm A Bada$$
Tez nie rozumiem aktualnie hajpu na Drake'a, kiedyś ok dało się zrozumieć ale teraz? Jest tylu lepszych od Drake'a (nawet z Toronto) ale na tej stronie o nich cisza, szkoda. "How you receivin' rewards for a song where you ain't write a single word of it?" ~ Jadakiss w Facts od Flatbush Zombies.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>