Travis Scott i Kanye West podpisali kontrakt z 2 obiecującymi raperami!

Travi$ Scott jeszcze niedawno sam był świeżą postacią na scenie, lecz z czasem urósł do pozycji prekursora nowych brzmień w hip-hopie. Jego Cactus Jack Records podlega G.O.O.D. Music Kanye Westa i trzeba przyznać, że raper z Houston ma równie dobrego nosa do potencjalnych gwiazd, co Yeezus. Jednym z raperów mu podlegających jest m.in. Smokepurrp. Teraz Pusha T, czyli prezydent G.O.O.D. Music oraz Travi$ Scott podpisali kontrakty z dwoma młodymi, obiecującymi raperami, którzy na pewno wart są sprawdzenia. 

Pierwszym z nich jest Valee, czyli kolejna postać związana z magazynem ELEVATOR, których kanał na YouTube wywindował ostatnimi czasy kariery wielu nowych twarzy. Valee pochodzi z Chicago i jego ostatnim projektem jest mixtape "1988", który możecie sprawdzić na jego Soundcloudzie. 28-letni raper zbiera duży poklask ze względu na swoje świetne flow oraz ciekawe teksty, które pakuje w zazwyczaj bardzo krótkie, bo ledwo 2-minutowe, utwory. Mimo stosunkowo małej ilości muzyki, którą wypuścił do internetu, zdążył już współpracować m.in. z Chance'em The Rapperem i HoodRich Pablo Juanem. 

Valee zaprezentowany jako nowy członek rodziny G.O.O.D. Music został przez Pusha T za pośrednictwem Instagrama. Reprezentant Wietrznego miasta, z którego pochodzi też Kanye West, opisał swoją pierwszą telefoniczną rozmowę z autorem "The Life Of Pablo": "Rozmawiałem z Kanye przez conajmniej 20 minut przez telefon. To było wspaniałe doświadczenie. Sprawiło, że chce pracować jeszcze mocniej. Rozmowa była bardzo inspirująca, rozmawialiśmy głównie o mnie, mniej o nim. Gratulował mi podjętych decyzji. Przeniosłem się teraz do całkowicie innego miejsca, chciałem tutaj trafić od czasów liceum. Marzyłem o tym od tamtego czasu."

Wszystko wskazuje na to, że kolejną postacią zasilającą szeregi G.O.O.D. Music, a konkretniej odłamu tej wytwórni stworzonego przez Travisa Scotta - Cactus Jack Records - jest reprezentant Nowego Jorku Sheck Wes. Prezentuje on mocno newschoolowe, ale zarazem niekonwencjonalne spojrzenie na rap. Pochodzący z Harlemu 19-latek ogłosił podpisanie kontraktu z Kanye i Travi$em za pośrednictwem twittera. 

Ja sam pierwszy raz Sheck Wesa usłyszałem dzięki grupie Trillest., z którą współpracujemy przy playliście "Trillest. Selection", która regularnie pojawia się na łamach Popkillera.

reklama
Komsi
Travis już nie ma $ w ksywie nie spać ;)
polski rap gówno
oni już kilka lat nad tym śpią

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>